Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Další hokejový skalp! Před Veronikou Kopřivovou neunikl ani kanadský mistr světa

Veronika se už tenkrát pokusila sbalit hokejistu. A nebyl jediný…
Zdroj: eXtra.cz/twitter.com
+ Další 4 fotografie
Kolem přítelkyně Jaromíra Jágra (44) Veroniky Kopřivové (24) je posledních pár dní pořádný rozruch. Od té doby, co web eXtra.cz ukázal fotografie, které dokazují, že se živila vlastním tělem jako striptérka a její polonahé fotky už vidělo celé Česko, začínají vyplouvat na povrch další pikantní informace z jejího života. Verunka je opravdu hodně divoká a kromě její striptérské minulosti má slabost pro hokejky a kopačky.

Přítelkyně Jardy Jágra Veronika je velmi divoká dívka. Nikdo ale nečekal, že by se živila dokonce vlastním tělem. Když vyšly na povrch fotky ze strip baru z Lipska, začaly se dít věci. Do redakce eXtra.cz teď chodí desítky e-mailů, ve kterých jsou seznamy českých hokejistů a fotbalistů, které měla Veronika v posteli. My to tady třídíme vidlemi a nestačíme se divit. Na to, že jí je 24 let, toho má za sebou opravdu hodně!

Jenže to ještě není všechno. Jak se zdá, tak má Veronika hodně kamarádů i v Teplicích. Píšou nám totiž i kluci právě z jejího rodného města, kteří ji znají. To, co se dozvídáme na přítelkyni Jardy Jágra, je tedy už opravdu moc. To už snad Jarda ani nechce vědět.

Celá kauza kolem polonahých fotek Veroniky a strip baru, ve kterém pracovala, už prosákla dokonce i za hranice Česka. Jágrovi se smějí už i v Rusku. Více informací se dozvíte ZDE.

Je tedy otázkou času, kdy se celá kauza dostane až do Ameriky za oceán. Veronika je totiž už také spojována s kanadským obráncem Tysonem Barriem z Colorada Avalanche. Ten byl totiž v roce 2015 s kanadským týmem v Praze na mistrovství světa. U nás se jim nebývale dařilo, a tak Barrie a jeho kamarádi z týmu všechny převálcovali a stali se mistry světa. Takže měli čas každé svoje vítězství pořádně oslavit v centru Prahy.

V Praze se tou dobou motali hokejisté z celého světa, tak se na lov sjelo i hodně zlatokopek například ze Slovenska nebo Polska. Všechny se snažily zkusit svoje štěstí. A mezi nimi samozřejmě nechyběla ani přítelkyně Jaromíra Jágra Verunka, která čekala na svoji šanci v místním baru.

Podle našich informací si ji totiž v závěru večera vedl Tyson Byrrie ruku v ruce noční Prahou. Samozřejmě nevíme, jestli ji jen doprovázel na taxi, tramvaj nebo si ji odvedl na hotel, ale víme, že se pak klukům v kabině chlubil, že si z Prahy odvezl fajn zářez. Veronika Kopřivová tenkrát bohužel neuspěla, protože se oficiální partnerkou Tysona Barrieho nestala. Už tehdy ale doufala, že uloví daleko větší ligu.

Související články

Další články