Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Další fotbalová svatba: Matěj Vydra z EURA zamířil rovnou do chomoutu

Matěj Vydra si vzal svou dlouholetou přítelkyni.
Zdroj: Se souhlasem Matěj Vydra, Profimedia, koláž eXtra.cz
Svatba fotbalisty

Český fotbalový útočník a reprezentant Matěj Vydra (29) se po téměř ročním zasnoubení ve středu 7. července oženil s přítelkyní Šárkou. Společně už vychovávají malou dcerku a kvůli koronavirovým opatřením se jejich zasnoubení protáhlo.

Poté, co se reprezentanti Antonín Barák (26) a Alex Král (23) vrátili z Eura, ani jeden z nich nezahálel. Barák se oženil se svou dlouholetou přítelkyní a Král požádal tu svou o ruku. Ve středu 7. července si vzal svou partnerku i třetí reprezentant Jakub Pešek (28).

A ani čtvrtý fotbalista nezahálel. V srpnu minulého roku požádal fotbalový reprezentant a v současnosti hráč Burnley v Premier League Matěj Vydra svou dlouholetou přítelkyni Šárku o ruku. Kvůli koronaviru se ale zásnuby protáhly a svatba tak proběhla až letos 7. července.

Pro Matěje Vydru to navíc byl ideální termín, protože se stihl v klidu vrátit z evropského šampionátu. Na Euru střídal ve třech zápasech a odehrál celkem pětatřicet minut. Ačkoli Češi nepostoupili do semifinále, i tak hráli velmi dobře.

Vydařená svatba

Od prosince 2019 má Vydra s přítelkyní dcerku, s níž pózovali na svatbě. Moc hostů se na veselce zřejmě neukázalo, a to hlavně kvůli koronavirovým opatřením, ale i tak se zdálo, že si velký den všichni moc užili.

Devětadvacetiletý Matěj letos odehrál 28 utkání v Premier League a dal tři góly. V březnu roku 2013 získal ocenění „nejlepší hráč druhé anglické ligy” a ten samý rok zvítězil v české anketě Fotbalista roku v kategorii Talent roku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy