Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Další finalistka SuperStar, která je na starší: Celeste Buckingham si našla pořádného chlapa!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 21 fotografií
pořádný věkový rozdíl
Mladičká zpěvačka Celeste Buckingham (23) už není sama. Po delší době konečně prozradila, kdo je její pan vysněný. Někteří fanoušci se opět podivují nad věkem jejího přítele. Aleš Mlátilík je totiž o osmnáct let starší než zpěvačka. Jsou na tom tedy podobně jako Petr Borkovec (19) a Katarína Knechtová (37).

Půvabná zpěvačka Celeste Buckingham (23) už neskrývá svého nového partnera. Na sociálních sítích se pochlubila fotkou se srdíčkem. Jejím novým vyvoleným by měl být český podnikatel Aleš Mlátilík, který je navíc o osmnáct let starší než zpěvačka.

Hvězda Celeste se zrodila podobně jako Petr BorkovecSuperStar. Oba finalisté pěvecké show mají společné to, že je přitahují starší protějšky. Petr Borkovec se stejně jako Celeste zamiloval do starší porotkyně SuperStar Kataríny Knechtové.

Aleš Mlátilík má jednačtyřicet let a s kudrnatou zpěvačkou jim to opravdu sekne. Celeste má za sebou dvouletý nevydařený vztah, tak snad jí to se starším českým podnikatelem vydrží!

Související články

Další články