Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Další facka pro Vágnera s Krainovou. Hanychová našla útočiště u jeho slavnějšího bratra

Simona se vyjádřila k Hanychové.
Zdroj: Pavel Dvořák/extra.cz/se souhlasem TV Barrandov/koláž.
+ Dalších 7 fotografií

Zatímco s podnikatelem Karlem Vágnerem si influencerka Agáta Hanychová dlouhodobě nemůže přijít na jméno, s jeho bratrem Jakubem Vágnerem je zadobře. Právě rybník, u nějž známý rybář vlastní i ubytování, totiž nyní Agáta zvolila jako své útočiště na pár dní. Influencerka se po rozchodu s Jaromírem Soukupem vyrazila odreagovat mimo město. "Cesta z města. Máte to tu krásný," libuje si Agáta a pěje ódu na Vágnerův luxusní areál. 

Českým showbyznysem v posledních dnech rezonuje veřejný spor mezi influencerkou Agátou Hanychovou a podnikatelem Karlem Vágnerem, manželem modelky Simony Krainové. Ti mezi sebou vedou veřejnou slovní válku, do které musela jako "matka ochranářka" zasáhnout i Agátina matka Veronika Žilková, jak jsme psali.

"Lidé jako Agáta nemají právo se k čemukoli vyjadřovat, protože ve svém životě neudělali nic, na co by mohli být pyšní. Vyhrála maximálně kategorii nejvyššího počtu tatínků a partnerů,” vyjádřil se Vágner na adresu Agáty jen několik dní poté, co oznámila rozchod s Jaromírem Soukupem. Reagoval na to, že Hanychová předtím kritizovala rozhodnutí Krainové působit na platformě OnlyFans.

A zatímco Karlovi Vágnerovi by Agáta věnovala maximálně tak několik nehezkých slov a rýpanců, na jeho bratra, známého rybáře Jakuba Vágnera, pěje ódy. Agáta si dokonce vyrazila odpočinout do jeho areálu na Kutnohorsku, kde Jakub vlastní sportovní komplex Katlov Lakes. "Máte to tu krásný," vzkázala mu přes sociální sítě. Podpořil ji tak už druhý člen Vágnerovy rodiny. Po Karlovi Vágnerovi staršímu, který tak učinil nedávno v rozhovoru pro eXtra.cz, nyní i Jakub. 

Únik z reality

Pobyt ve Vágnerově sídle, které je obklopené nádhernou přírodou, Agáta zvolila nejspíš jako potřebný únik z reality. "Cesta z města," sdílela na Instagramu. "Agátko, užijte si to a naberte hodně sil. Já vím, s tolika dětmi to nebude žádný med, ale vy to dáte," vzkazují jí fanoušci, kteří mají o modelku starost. Po rozchodu s mediálním magnátem totiž Agáta zůstala sama na výchovu tří dětí.

Jenže jak se zdá, tak úplně sama na ně není. V posledních dnech sílí spekulace, že se dala znovu dohromady s Miroslavem Dopitou, otcem jejího syna Kryšpína. Klučinovou zálibou je přitom rybaření, a proto tedy byla vybrána cesta na Katlov. Zároveň si bystré oko na influencerčiných sítích mohlo všimnout, že cestou do areálu Hanychová na svém videu z auta nezachytila řidiče. Kdo by to asi tak mohl být?

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy