Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Další dvojicí ve StarDance je farářka Martina a Marek Dědík: Je lehká jako pírko, jásá

Druhá pár StarDance. Farářka Martina Viktorie Kopecká bude tancovat s Markem Dědíkem.
Zdroj: se souhlasem České televize
rozhovor

Dalším odhaleným tanečním párem nadcházejícího jedenáctého ročníku StarDance je farářka Martina Viktorie Kopecká (34), která si zatančí s Markem Dědíkem. K jejich setkání a seznámení došlo na Staroměstském náměstí a v kostele sv. Mikuláše při natáčení medailonku. Martina toužila po tanečníkovi, kterému uvidí dobře do očí, což jí Marek umožní, a dokonce si chválí i jeho biblické jméno.

Uvažovala jste nad tím, kdo by potenciálně mohl být vaším tanečním partnerem? Měla jste nějakou preferenci, co se jeho vlastností týče?

Toužila jsem po tanečníkovi, který nebude mít dva metry do výšky, protože moje tělesná konstituce by mi neumožnila vidět mu do očí. Chtěla jsem tedy někoho, kdo ke mně bude pasovat rozměrově. A jinak… to víte, že jsem se dívala, ale já tomu houbelec rozumím, takže jsem si nedokázala přát nikoho konkrétního.

Jste spokojená? Jaké jsou první dojmy?

No skvělé! Jsem nadšená, Marek Dědík nosí biblické jméno, takže mi to přišlo docela stylové a z těch prvních několika minut mohu říci, že je to sympaťák. Zároveň jsem vnímala jeho ohleduplnost, to mi bylo sympatické.

Je to měsíc a půl od oznámení, že jdete do StarDance. Jak se za tu doby proměnily vaše pocity z účasti?

V době první tiskovky byla zima, zdálo se mi, že je to ještě strašně daleko… a dnes, když jsme začali natáčet medailonek o seznámení, jsem si uvědomila, že už je to tady, za chvilku začneme trénovat a už ani se nestihnu pořádně se rozcvičit, takže to spíš beru jako dobrodružství, které přijde brzy, a já jsem na něj nachystaná spíš mentálně než fyzicky.

Jste první farářka, která je v české StarDance. Bavila jste se s někým, kdo soutěž již absolvoval?

Bojím se ptát, protože si spíš říkám, že by mě to vyděsilo. Nepochybuji o tom, že to bude dřina a že to bude těžké. Budu kňučet a neděle v kostele budou s noční premiérou tanců. Ale já jsem člověk, který když se pro něco rozhodne, pak tomu dá všechno, takže nečekám, že bych příliš naříkala, spíše se tomu budu snažit dát, co budu moci.

Mile překvapený je i tanečník Marek Dědík. "Jsem velmi mile překvapen z paní farářky… to jsem zkrátka nečekal a jsem mile překvapen, ona má takové své osobní kouzlo, a když se s ní člověk pozná, pak to teprve ucítí. Myslím, že se s ní bude opravdu dobře tancovat. Je lehká jako pírko, úplně lehoučká…“

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy