Velkolepou show i tentokrát předvedli všichni účastníci SuperStar 2018, ale u dvou z nich to na postup nestačilo. Rozhodovali diváci svými hlasy a poslali domů jednoho kluka a jednu holku!

Na příštím finálovém večeru už nevystoupí Filipínec Bryan Gandola, kterému držel pěsti především jindy přísný porotce Pavol Habera. „Pustili jsme ho dál, protože je prostě dobrý,“ prohlásil před týdnem. Dnešní výkon však divákům nestačil a v SuperStar tak pokračovat nebude.

Na rozdíl od prvního přímého přenosu byla vyřazena i dívka. Soutěž na základě výsledků hlasování opustila Adéla Kvitová. „Děkuju hlavně za příležitost, že jsem si mohla vyzkoušet tak velké pódium,“ dojala se Kvitová po neradostném verdiktu.

V slzách skončila i Eliška Rusková, kterou vypadnutí Kvitové rozrušilo snad ještě víc než ji samotnou. Pořádně se zapotil i Jakub Pružinský, jenž patří k favoritům show. Rozhodovalo se totiž mezi ním a Gandolou, což nasvědčuje tomu, že už mu fanoušci neposílají tolik hlasů jako dřív.

A jak nově vypadá finálová šestice? Kromě Pružinského a Ruskové v SuperStar pokračují i Petr Borkovec, Tereza Mašková, Karmen Pál-Baláž a Aneta Horňáková.