Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Další důkaz o královském těhotenství? Slova vévodkyně Kate mnohé prozrazují

+ Dalších 25 fotografií
Kdy to oznámí?
Čtvrté miminko Kate Middleton (37) a prince Williama (37) je údajně na cestě. Přesvědčeni o tom jsou nejenom znalci královské rodiny, ale i sázkové kanceláře. Vévodkyně z Cambridge podle nich přizná požehnaný stav ještě do konce letošního roku. Sama Kate teď prolomila mlčení a její slova mnozí berou jako potvrzení spekulací!

„Nemůžu uvěřit, že ty děti rostou tak rychle. Nechápu, že Georgovi už je šest let,“ dojala se podle britských médií Kate Middleton (37) na besedě s novopečenými rodiči.

Reakce fanoušků královské rodiny? Kate nepřímo potvrdila šuškandu o čtvrtém těhotenství, myslí si řada z nich.

A možná nejsou daleko od pravdy. Podle znalce královské rodiny Santa Lopeze se princ William během léta činil. Prý je pouhou otázkou času, než Kensingtonský palác oznámí požehnaný stav vévodkyně oficiální cestou. Dokládat to podle něj má změna vizáže, kterou Kate v září prošla.

„Vezměte si třeba její vlasy, jsou jiné, světlejší. Pokaždé, když vévodkyně z Cambridge změnila styl, za pár dní oznamovala těhotenství,“ řekl webu express.co.uk Lo­pez.

Kate a William se nikdy netajili tím, že si přejí velkou rodinu. Nikdy navíc neřekli, že tři děti jsou konečným počtem. Tak uvidíme, zda se proroci z řad expertů a sázkařů trefili. Vévodský páreček už má dceru Charlotte (4) a syny George (6) a Louise (1).

Mohlo by vás zajímat

Další články