Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Další drsná kritika Karla Gotta! Co mu vzkazuje bývalý kamarád?

Dávný kamarád vypustil z úst slova, co se Karlovi líbit nebudou.
Zdroj:
+ Dalších 15 fotografií
Není to poprvé, co se Karel Gott (78) dočkal kritiky od dávných přátel. Jedním z nich je i Antonín Gondolán, který s ním vystupoval nejenom v Semaforu, ale stál mu po boku i v Las Vegas, kde spolu hoši hráli. Je otázkou, zda by si postarší pánové spolu rozuměli dnes. Gondolán k obnovení vřelého vztahu svými slovy rozhodně nepřispěl.

Vypadalo to na nerozlučné přátelství. Nakonec to ale Karlu Gottovi a Antonínu Gondolánovi nevyšlo. A to spolu dokonce hráli v Semaforu nebo vystupovali v Las Vegas, ale to všechno odvál čas. Antonín Gondolán se neodmlčel a poskytl svému dávnému příteli pár cenných rad, píše Super.cz.

„Je to člověk, s kterým jsem hrál léta a byli jsme spolu v Americe, ale myslím, že by se měl šetřit. Já vím, že je to problém, ale já sám, protože jsem o rok mladší než on, cítím, jak síly ubývají. On nasadil dost vysoké tempo ve svém věku. Já na rozdíl od něj nemám malé děti ani zdaleka tolik peněz, tak mi není jasné, proč to dělá,“ řekl Gondolán na adresu kamaráda.

A není to zdaleka jediné, co si hudebník dovolí říct. „My jsme spolu prožili hodně zájezdových vystoupení. Mě trošku mrzí, že na lidi, kteří mu velice pomohli v jeho kariéře, ne zanevřel, ale zapomněl. My jsme byli jeho první kapela, která s ním byla v Americe, v Las Vegas, to je zájezd, který je nezapomenutelný a z kterého všichni žijeme dodnes. Byli jsme ti, kteří jsme ho podporovali, drželi jsme mu palce, na jevišti jsme se podíleli na tom, že dosáhl takového výsledku. A on to trošičku hodil do autu,“ prohlásil bez servítků Gottův přítel z minulosti.

Související články

Další články