Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Další dopingový skandál na obzoru: Boxerský hulvát Fury podle všeho přišel k výhře nad Kličkem podvodem!

Fury dost možná proti Kličkovi podváděl.
+ Další 2 fotografie
Schyluje se možná k největšímu boxerskému podvodu poslední doby. Tyson Fury byl obviněn z toho, že přišel k triumfu nad legendou Kličkem s užitím nepovolených látek. Reálně hrozí, že mu budou odebrány všechny pásky.

Bylo to obrovské překvapení, když Tyson Fury dokázal minulý rok v listopadu porazit legendární mlátičku Vladimira Klička. Každý očekával K.O. a další výhru favorita, ale nakonec vyhrál Brit na body. Kličko tak tenkrát přišel o pásky, nicméně může je i bez odvety získat zpět.

Tysonovi společně i s jeho bratrancem Hughiem byly nalezeny v těle abnormálně vysoké hladiny nandrolonu, a to ze vzorků, jež byly získány mezi únorem a březnem loňského roku. Užívání stejného stimulantu stálo kariéru nizozemského záložníka Edgara Davidse.

Uvidíme, jak to nakonec dopadne. Britové už celou situaci řeší, ovšem ještě se vše ověřuje. Fury přitom v listopadu mluvil o přítomnosti nepovolených látek v boxu. „Box má velký problém s drogami. Mně to ale nevadí, protože já tím případem nejsem,“ komentoval situaci. Nyní je v tom ale namočen až po uši a je klidně možné, že k očekávané odvetě, která se stále odkládá, ani nedojde a všechny tituly budou zpátky v rukou Klička.

Mohlo by vás zajímat

Další články