Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Další dívka streamovala během řízení: Zabila jsem svoji sestru a je mi to úplně jedno!

Osmnáctiletá Obdulia Sanchez z Kalifornie během live streamu na Instagramu nezvládla řízení a nabourala. V autě s ní seděly dvě čtrnáctileté dívky, z nichž jedna byla její sestra. Live stream však nezastavila a místo poskytnutí první pomoci natáčela, jak dívky umírají. Upozorňujeme, že video obsahuje šokující záběry, které nejsou pro slabé povahy.

Šokující nehoda se stala v pátek na kalifornské dálnici a řidička byla podle amerických médií opilá. Na zadních sedačkách vezla dvě čtrnáctileté dívky, z nichž jednou byla její sestra Jacqueline. Obdulia nezvládla řízení, auto dostalo smyk a převrátilo se přes střechu. Potom se převalilo přes plot s ostnatým drátem a zůstalo obrácené na poli.

Náraz její sestru vymrštil z auta, protože nebyla připoutaná. Dívka pak natáčela, jak její zakrvácená sestra leží v poli, první pomoc jí ovšem neposkytla. Poté ještě pronesla do kamery několik vět, zatímco druhá dívka uvízla v autě a mávala o pomoc. „Zabila jsem svoji sestru a je mi to jedno. Vím, že půjdu do vězení, ale nezajímá mě to, promiň zlato,“ doznala se k činu na kameru.

Po příjezdu policie byla prý Obdulia hysterická a křičela na strážníky, že je její sestra mrtvá. Stěžovala si taky na bolest v hrudníku a koleni. Sama však byla připoutaná a neutrpěla vážná zranění. Dívka byla obviněna ze zabití a řízení pod vlivem alkoholu a v současné době zůstává ve vazbě.

Související články

Další články