1. Nohy Honzy Ciny

Honza Cina je jeden z benjamínků soutěže a na rozdíl od takové Ivany Jirešové nebo Miroslava Etzlera zase tolik fanoušků nemá. První díl ale jeho zpěvu nikdo moc pozornosti nevěnoval. V kostýmu Madonny totiž ukázal pekelně sexy nohy, na kterých okem spočinuli i mužští diváci Tváře! Na podpatcích tančil naprosto fenomenálně a v obličeji je asi tak 100× víc sexy než popová královna. V diskuzích o jeho výkonu se neřeší nic jiného.

2. Výkon Davida Gránského

Herec a zpěvák „vyfasoval“ na první večer pořádný oříšek. Feeling Good v podání černošské zpěvačky se silným hlasem Niny Simon není nic jednoduchého. Všichni čekali, že David bude oslňovat svým hezounským vzhledem a zvládne jenom vystoupení v šílených kostýmech. Ale chyba lávky! On usedl ke klavíru a porotu spolu s publikem dostal do kolen! Naprosto zaslouženě zvítězil.

3. Výprava v show

Ve srovnání s druhou řadou se v první sérii šetřilo s „křovím“ za zpěváky. Teď už mají vystupující za zády pořádný taneční soubor a celá show vypadá mnohem pompézněji. K vystoupení Markéty Procházkové dokonce producenti zajistili lamy, za což si ale vysloužili kritiku od diváků. Vystresovaná zvířata na pódiu diváci neocenili.

A jak bude vypadat druhý díl Tváře? To se dozvíte už v neděli ve 20:20 na Nově.