Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Další díl Svatby na první pohled spojil pár nad čtyřicet. V lidech probudil obrovské emoce

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
televizní show

Třetí díl reality show Svatba na první pohled byl výjimečný. Experti vůbec poprvé vybrali dvojici nad čtyřicet let. Co si o novém páru myslí diváci?

Televize Nova ve čtvrtek odvysílala již třetí díl reality show Svatba na první pohled. Experti v ní podle různých kritérií vybírají pár, který by se k sobě měl ideálně hodit. Tentokrát vůbec poprvé "lovili" z účastníků nad čtyřicet let. Ti jako vždy do poslední chvíle nevěděli, kdo před nimi stane před oltářem.

Divákům se představili podnikatel Roman (48) a personalistka Andrea (41). Oba jsou vyhraněnými osobnostmi, vědí, co od života a partnera očekávat i co mu mohou nabídnout. Co si o nich myslí diváci?

"Dopis mě rozbulel"

"Moc bych jim to přála! Citlivý chlap a ona je moc hezká ženská! Ten dopis mě rozbulel," uvedla divačka pod jménem Mo. "Ten díl jsem probulela, a to mě jen tak něco nedostane," neskrývala emoce komentující Jitka. A sympatie k Romanovi dala najevo i komentující Kiki: "On je velmi sympatický a sofistikovaný," píše.

Pár se zjevně jevil sympaticky i dalším diskutujícím: "Přeji to páru Andrea a Roman. To je moje krevní skupina. Snad jim to klapne! Je to krásná milá žena a Roman je charismatický, vypadá, že to bude fajn chlap," píše Nikol. Přitakává jí i diskutující Luisa: "Ten chlápek je velký sympaťák, slečna sympaťačka."

Související články

Další články