Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Další díl seriálu ZOO: Diváci se jasně vyjádřili

Seriál ZOO: Diváci se jasně vyjádřili
Zdroj: se souhlasem tv prima
+ Další 4 fotografie
seriál

Další díl rodinného seriálu ZOO vysílala ve čtvrtek večer televize Prima. Atraktivní prostředí safari ve Dvoře Králové a známá jména jsou dobrým vstupním vkladem pro divácký úspěch. Je tomu ale skutečně tak?

Televizní seriál z prostředí safari ve Dvoře Králové má výmluvný název ZOO. Televize Prima uvedla ve čtvrtek večer už druhý díl svého počinu se známými tvářemi úspěšného seriálu Slunečná. V ZOO hraje například Eva Burešová (28), Ondřej Pavelka (66), Lucie Polišenská (35) nebo Pavla Tomicová (59). První díl seriálu za sebou zanechal rozporuplné reakce. A ani u druhého dílu tomu nebylo jinak.

"Seriál zabili herci ze Slunečné"

"Zklamalo mě Zoo. Lepší byla Slunečná." tvrdí divačka Jaroslava. "Další hovadina," souhlasí s ní Andrea. "No nevím! Možná by to byl zajímavý seriál, ale zabili to obsazením stejných herců jako ve Slunečné. To nejsou jiní herci? Trapárna!" má jasno divačka Milena.

Seriál má ale i své oblíbence: "Mně se to líbí," nesouhlasí s ostatními komentujícími Martina a přizvukuje jí Jana: "Zatím pěkný seriál," dodává divačka.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy