Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Další díl Osady: Arnoštka u diváků opět zazářila. Čím se chlubí její představitelka

Eva Leinweberová, Jana Plodková, Karolína Lea Nováková, Petra Nesvačilová a Filip František Červenka ve třetí epizodě seriálu Osada.
Zdroj: Se souhlasem ČT/Tereza Suchánková
herečka

V pátek večer vysílala Česká televize další díl seriálu Osada. Ten si postupem času získal srdce nejednoho diváka. Novodobí Chlalupáři se trefili svým pohodovým stylem do vkusu sledujících a svůj vliv na to má i představitelka Arnoštky Karolína Lea Nováková.

Seriál Osada z dílny režiséra Petra Kolečka je už v páteční večery na Čeké televizi stálicí. Kuriózní chataři, dávající vzpomenout na kultovní seriál Chalupáři nejprve diváky příliš neuchvátil, postupně na něj však změnili názor. Nejinak tomu bylo i nyní: "Zase super díl, opravdu si člověk uvolní mysl a zasměje se od srdce," napsala divačka Gabča. "Čím dál tím lepší," přidává se Šárka.

"V poslední době bezkonkurenční počin," píše sledující Hanka. Pozornost se i tentokrát stáčela k postavě Arnoštky: " Právě teď... Jako policajt snad znáš zákony Arnoštka," odvyprávěla repliku z aktuálního dílu Lenka.

Arnoštka si získala své fanoušky už v předchozích dílech. Pro její představitelku, Karolínu Leu Novákovou to je její první velká herecká prole před kamerou. Do této doby se nadějná herečka, která sama pochází z herecké rodiny, představila "pouze" na divadelních prknech. Bezprostřední seriálová Arnoštka v seriálu zaujala touhou zapadnout do světa dospělých. Ve skutečnosti už však do "dospěláckého světa" už dlouho patří.

Na svém Instagramu sdílí fotky a videa z divadelních představení nebo tanečních kreací, které mají svůj osobitý umělecký náboj. Je tak jisté, že o této mladé a nadějné herečce ještě uslyšíme.
Související články

Další články