Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Další díl Kazmovy show? Tentokrát se chce dostat na Eurovizi!

+ Dalších 11 fotografií
Eurovize
Posledních pár dní zbývá do konce hlasování v národním kole Eurovize, které rozhodne, kdo z osmi finalistů bude letos reprezentovat Českou republiku v Tel Avivu. Mezi finalisty je i talentovaný busker Jakub Ondra se songem Space Sushi, který bude mít v případě výhry v ČR hodně neobvyklý doprovod. Kromě bubeníka Štěpána Krtičky ho na pódiu doprovodí na kytaru Kazma Kazmitch, a to ve speciálním oblečku.

Kazma (33) slibuje svým fanouškům, že pokud dostanou Jakuba Ondru na Eurovizi, čeká je nevšední podívaná. A nejen je. Na přímý přenos show se kouká kolem čtvrt miliardy lidí. Je tedy otázkou, zda nás náhodou nebude čekat třeba další Kazmova show.

„Když vyhraje Jakub Ondra, tak já pojedu s ním a budu oblečený v rolce sushi, k tomu budu hrát na kytaru před celým světem. A když už tam budeme, tak se vsadím, že tam nebudu jenom hrát. Je to výzva,“ řekl Kazma na svém Instastory.

Pokud chtějí fanoušci podpořit Jakuba Ondru společně s Kazmou, stačí, aby si stáhli do mobilu aplikaci Eurovision a dali Jakubovi svůj hlas. Záležet bude ale i na hlasování mezinárodní poroty, která může pořadím zamíchat.

Související články

Další články