Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Další díl Hvězd nad hlavou: Diváci opět nakládají

Zdroj: Se souhlasem TV Prima
seriál

V pondělí večer TV Prima uvedla další díl seriálu Hvězdy nad hlavou. Tereza Kostková, Roman Zach, Roman Vojtek a další známé tváře se zde potýkají s běžnými starostmi ve vesnickém prostředí. Jak na třetí díl reagovali diváci?

Nový seriál z vesnického prostředí Hvězdy nad hlavou v pondělí pokračoval už třetím dílem. Známé herecké tváře ve vesnickém prostředí doplňují dětší herci, z nichž někteří mají slavné rodiče. Například Prokop Zach (16), je synem známého herce Romana Zacha (48), a Filip Antonio (18) je syn herečky a zpěvačky Dity Hořínkové.

Seriál měl od počátku rozporuplné hodnocení a nejinak je tomu i u třetího dílu s názvem Sucho. Jak už název tohoto dílo napovídá, rozmar počasí potrápí seriálovou vesnici Poběžovice. Architekt Veselý nabídne řešení, ale proti tomu se vzbouří prakticky celá ves.

"Skřehotání Žilkové"

Nezdá se, že by byli diváci s výkonem herců tentokrát spokojeni: "Skřehotání Veroniky Žilkový tento díl posunul do odpadu. Děs!" uvádí profil Sfaxia. "No, je ho opravdu už všude moc... opakované reklamy, seriály.. přepínám, když se objeví.. a opustit ženu před porodem s vysvětlením, které použil - tak to je opravdu nechutné.. ještě si vzpomínám, jakým způsobem opustil po letech vztahu Danielu Šinkorovou.." dodává pak uživatelka Ivana s odkazem na herce Romana Vojtka, který před lety opustil svoji těhotnou přítelkyni těsně před porodem.

"Je skvělé že si v něm mohli zahrát i starší herci jako pan Vlach a Nárožný,seriál vypadá nadějně ale ještě lepší by byl bez reklam,jsou zbytečně dlouhé", nabízí pak smířlivější komentář paní Milena.

Související články

Další články