Minulý týden se objevila u soudu učitelka Sara Domres, která je obviněna ze sexuálního obtěžování svého 16letého studenta. Ona tvrdí, že je nevinná. Prý studenta jen objala, když se potkali mimo školu. Rozhodně s ním nic neměla. Jenže chlapec tvrdí něco jiného.

Na policii vypověděl, že měl sex se svojí učitelkou dokonce 10× až 15×. Většinou v parku, na parkovišti nebo v motelu. Když strávili noc v motelu, měla učitelka údajně požádat chlapce, aby si ji vzal. Byla z něj unešená. „Jsi pro mě velmi atraktivní. Nemůžu čekat jen na naše noci. Uděláme to!“ napsala studentovi do zprávy.

Policie vše začala vyšetřovat ve chvíli, kdy kamarád chlapce vše nahlásil na policii. Tomu se nejspíš student pochlubil. S učitelkou se měl chlapec sexuálně stýkat od května 2015. Chlapec byl prý panic, takže byla učitelka jeho první ženou.

Během vyšetřování odhalili policisté více než 1000 textových zpráv, které si měla učitelka se studentem posílat. Domres studentovi dokonce psala, že ho miluje a ať je její navždy. Někdy mu i popřála hodně štěstí u testu.

Když Domres zabavili telefon, ve vyhledávači si policisté všimli, že si hledala, jaký trest odnětí svobody je pro učitele, který spí se svým studentem. Hrozí jí až 12 let vězení.