Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Další chlapeček z One Direction nezvládá pozornost médií. Podívejte se, jak mu ruply nervy!

Další chlapeček z One Direction nezvládá pozornost médií. Podívejte se, jak mu ruply nervy!
Zdroj: youtube.com
Během krátké výměny vztyčených prostředníků mezi členem rozpadajícího se boybandu One Direction Louisem Tomlinsonem a paparazzi, číhajícími před hotelem v londýnské čtvrti Soho, zazněl výraz fuck tolikrát, že by záviděl i Tarantino.

Louis dorazil z klubu s partou kamarádů a hlavně spoustou kamarádek do hotelu, kde ho již očekával zástup bulvárních fotografů. Zajímavé na tom je, že na rozdíl od Los Angeles, kde jsou "potulní" fotografové běžní, v Londýně se celebrity na ulici nefotí a je málo pravděpodobné, že vás najednou přepadnou senzacechtiví foťáci, i kdybyste zrovna vyhráli Grammy. Všechno se plánuje předem a partičku novinářů na videu musel o příjezdu Louise někdo informovat.

Setkání s médii ale neproběhlo úplně hladce – jeden z fotografů totiž hned ze začátku hrubě odstrčil dívku z Louisova doprovodu, čímž na sebe přivolal hněv mladého zpěváka.

"Co ty zkuvysynu, co děláš? Krva, tak si mě vyfoť, ty zkrvenej lůzře, je to tvoje zkrvená práce!" nepříčetně křičel Louis na agresora s foťákem. "Sorry, kluci," omlouval se vzápětí svým kamarádům za nepěknou scénku.

Poté, co bodyguardi propašovali skupinku přátel mladého zpěváka přes "bulvární blokádu" a oddělovaly je od sebe prosklené dveře hotelu, vztyčil se les prostředníčků na obou stranách a za doprovodu krásně britsky vyslovovaného "fuck" (vyslovuj po londýnsku: "fook") se celebrita se svými hosty odebrala do nitra hotelu.

Skalní fanoušci se podivují nad tím, proč musel Louis jet s kamarády do hotelu, když sám bydlí v Londýně. Asi se mu nechtělo ráno po party uklízet.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy