Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Další děsivá střelba na půdě americké univerzity: Pachatel stále uniká!

Není tomu dlouho, co byla floridská střední škola terčem chladnokrevného střelce. Zdá se, že se nyní případ opakuje, i když ne v tak bestiálním měřítku. Nejméně dva lidé byli smrtelně zraněni dnes v prostorách studentských kolejí patřících k Michiganské univerzitě. Útočníkem má být devatenáctiletý mladík.

Střelba, která se odehrála v prostorách studentských kolejí patřících k Michiganské univerzitě, proběhla ve čtvrtém patře. Zemřeli nejméně dva lidé, kteří ale nebyli studenti. Za tragédií tedy stojí pravděpodobně spory vzniklé mimo univerzitu. Útočníkem má být devatenáctiletý mladík, který měl na sobě žluté jeansy a modrou mikinu. Strážcům zákona momentálně uniká a je stále na svobodě, píše web CNN.

Případ připomíná nedávný masakr na floridské střední škole, kdy vyhozený student Nikolas Cruz (19) popravil zcela chladnokrevně svých 17 spolužáků.

Související články

Další články