Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Další česká zpěvačka dobyla New York: Po Ewě Farne zdobí Times Square Lenny

Lenny dobyla New York, září na Times Square
Zdroj: Foto se souhlasem Spotify Equal
Úspěch!

Times Square v New Yorku zdobí tvář další české zpěvačky. Po úspěchu zpěvačky Ewy Farne (27), která se objevila na největší reklamní ploše světa díky svému singlu Tělo, se poštěstilo také Lenny (27).

Ewa Farna a Lenny na Times Square

Nejslavnější reklamní plocha na světě. To je Times Square, kterou okupují jen ti nejlepší. O to větší úspěch byl, když ulice New Yorku ozdobila hvězda Ewa Farna (27) se svým projektem Tělo. Pro Čechy to byl nevídaný úspěch. Ten teď zopakovala písničkářka Lenny (27), dcera zpěvačky Lenky Filipové (67), se svou písní Overdosed.

Lenny i Ewa se na reklamní plochu dostaly v rámci celosvětové kampaně Spotify EQUAL. Ta si klade za cíl dostat do popředí ženy z hudební branže a představuje svým posluchačům více žen - zpěvaček.

Kdo je Lenny

Lenka Filipová mladší je zpěvačka, skladatelka a textařka. Kromě toho hraje na klavír. Narodila se 25. září 1993 v Praze a je dcerou Lenky Filipové, která měla největší úspěchy u fanoušků populární hudby v Československu v 80. letech. Partnerem Lenny je rapper Marpo. Lenny vydala své první album Hearts v roce 2016. Posluchače okouzluje svým typickým chraplákem.


Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy