Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Další Bond girl zemřela: Agent 007 nyní oplakává krásnou Bonitu z Goldfingeru

+ Dalších 21 fotografií
Smrt
Zemřela další z řady Bond girl. Tentokrát nás opustila Nadja Regin (†87), která si zahrála úchvatnou Bonitu v dílech Goldfinger z roku 1964 a Srdečné pozdravy z Ruska (1963).

Agent 007 se ještě nestihl vzpamatovat ze smrti herečky Tanii Mallet (†77), která ztvárnila Tilly Masterson, a už znovu musí vytahovat smuteční kabát. Dnes oblétla internet smutná zpráva o úmrtí srbské herečky Nadji Regin. Dožila se krásného věku 87 let.

Bond girl Nadja se narodila v Srbsku, kde také odstartovala svou kariéru při studiu. Během kariéry působila v řadě britských filmů a televizních pořadů. Ovšem nejvíce ji pak proslavila role ve špionážních filmech. Po boku Seana Conneryho (88) si zahrála přenádhernou Bonitu.

James Bond přišel o další ze svých lásek. O tom informovali šéfové oficiálních stránek Jamese Bonda na Twitteru a zároveň tak zesnulé herečce vzdali hold

Mohlo by vás zajímat

Další články