Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Další bolestivý rozchod exmanželky Romana Vojtka. Chmury zahání u moře, dráždí žhavými křivkami

Tereza Vojtková dráždí ze Španělska.
Zdroj: Se souhlasem Terezy Vojtkové
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Zjištění

Tereza Vojtková (44) si aktuálně užívá dámskou jízdu v prosluněné Marbelle, kam vyrazila s partou svých dobrých kamarádek. Při té příležitosti bývalá manželka herce Romana Vojtka (52) ukázala své naprosto dokonalé křivky v sexy bikinách. Půvabná blondýnka se ale redakci eXtra.cz svěřila, že ji během vytoužené dovolené potkaly velké nepříjemnosti a k tomu všemu se musí ještě vyrovnávat s dalším nepovedeným vztahem. 

Tereza Vojtková si v životě prošla bolestivým rozvodem s hercem Romanem Vojtkem. Všechny staré křivdy jsou už ale dávno zapomenuty a krásná blondýnka momentálně jen září. V soukromí je nejen milující maminkou, ale také úspěšnou podnikatelkou. "Otevřela jsem si salon, je tam moje sestra. Mám tam ještě jednu kolegyni, která také dělá permanentní make-up, takže se o mě stará," odhalila Tereza v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz, kde mimo jiné odhalila, že plánuje dovolenou se svými kamarádkami.

Tereza svým slovům dostála, jelikož se v současné době nachází v Marbelle, kde si užívá dámskou jízdu. "Vyrazily jsme si s holkami na dovolenou, protože jsme mámy od dětí a hodně pracujeme, takže si odpočinek zasloužíme. Je nás tu deset," odhalila redakci eXtra.cz Vojtková, která na Instagramu ukázala své výstavní křivky v plavkách. Ty má dokonale vytvarované díky pravidelnému cvičení, jelikož je sama instruktorkou heatu (kondiční chůze, pozn. red.).

Smůla na chlapy

Přestože je Tereza opravdu velmi půvabná žena s tělem dvacítky, na muže má smůlu. "Aktuálně jsem čerstvě po rozchodu," přiznala nestárnoucí plavovláska. S kým momentálně randila, si blondýnka nechala pro sebe.

Ztráta dokladů

Není to ovšem jediná nepříjemnost, které Tereza musela v poslední době čelit. "Nechala jsem v letadle peněženku s občanským průkazem, řidičákem, platebními kartami a velkou hotovostí. Nikdo ji bohužel neodevzdal a od rána mi chodí zprávy o snahách použití karet," svěřila se Terka s tím, že si tím rozhodně nenechá zkazit dovolenou.

Video: Rozhovor s Terezou Vojtkovou pro eXtra.cz:

"Po tom všem, co se mi v životě přihodilo, mě to asi nerozhodí," dodala s patřičným nadhledem Tereza, která je snad rok od roku krásnější a k tomu všemu aktuálně nezadaná, takže, pánové, máte šanci.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy