Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2026 Asia Express Naked Attraction

Další bizarní outfit české režisérky. Eva Toulová ukázala prsa v houskách

+ Dalších 8 fotografií

Režisérka Eva Toulová, která si libuje v bizarních modelech, opět dostála své pověsti. Jak zachytili fotografové eXtra.cz do divadla Royal dorazila v modelu, ve kterém byla doslova k nakousnutí.

Na každé akci, kde se Eva Toulová objeví, jsou všichni přítomní zvědaví, co vynese tentokrát. Stalo se to už takovým zvykem, že pokud někde Toulová bude, její outfit bude nejviditelnější. U příležitosti nedožitých 91. narozenin Elvise Presleyho režisérka vytáhla třpytivé růžové šaty a na nich hamburgerové housky, jelikož, jak se dobře ví, Elvis za svého života miloval fast food.

Housky místo podprsenky

Fialovo-růžové flitrované šaty s průstřihy, ke kterým obula zlaté kozačky. To by samo o sobě bylo na večírek ve stylu Elvise v pořádku. Všechnu pozornost ale strhávaly dvě obří hamburgerové bulky, které si herečka připevnila přímo na prsa. A rozhodně se nestyděla. Před objektivy fotografů eXtra.cz s houskami pózovala a lascivně si olizovala rty. Housky si na hrudník připevnila až přímo na akci, kde jí byly poskytnuty.

Není to však poprvé, co Toulová do svého outfitu zahrnula jídlo. Jak jsme psali již v tomto článku, v létě si na počest nových receptů Fandy Kanapky nechala do svého účesu zapíchnout jednohubky i s přílohou. „Vždy se snažím co nejvíce nacítit na téma akce a přijít tak, abych co nejvíce zapadla,“ řekla tehdy pro eXtra.cz.

Bobina terčem nechutného podvodu: Kráska je připravena na soudní bitvu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy