Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Další bída pro Davida z Love Islandu: Pustila se do něj Domi Alagia a zastala se Rebeky

David se svou již prý bývalou přítelkyní Rebekou.
Zdroj: Se souhlasem Rebeky
+ Dalších 8 fotografií
utajený vztah

David z Love Islandu se čím dál tím víc zaplétá do svých vztahových her. Ačkoliv by v soutěži měli být jen singl lidé, před několika dny vyplulo na povrch, že utajil vztah s přítelkyní Rebekou. Kromě zdroje z Davidova okolí, který tuto informaci potvrdil eXtra.cz, ho prozradily i společné fotky. Nyní se v komentáři na TikToku přidala i Dominique Alagia. "Rebeku jsme viděli i my na fotbale hokejisti vs. influenceři… taky jsme si mysleli, že je David zadaný," napsala a zatloukla tak další hřebíček do rakve Davidovy přetvářky.

Utajený vztah soutěžícího Love Islandu Davida už řeší i osobnosti na sociálních sítích. David se dlouho kolem provaleného vztahu snažil mlžit, jenže pravdu se mu stejně utajit nepodařilo. Zranil tím navíc jak přítelkyni Rebeku, tak i soutěžící Natálii Kočendovou, o kterou se nyní snaží. "Nesnáším lidi, co lžou," řekla Natálie ve zpovědnici.

Dominique Alagia: Viděli jsme je na fotbale

"Rebeku jsme viděli i my na fotbale hokejisti vs. influenceři… taky jsme si mysleli, že je David zadaný," uvedla na TikToku v komentáři influencerka Dominique Alagia pod videem, které ukazuje společné fotky Davida a Rebeky a potvrdila tím, že mnoho lidí vodil za nos. Redakce eXtra.cz má navíc k dispozici i jejich společné fotografie a screenshot jejich komunikace z 11. září 2022, tedy z doby, kdy David odlétal na Kanárské ostrovy.

"Pošli tu přihlášku (do pořadu Love Island, pozn. red.) ještě. Ukaž, jak mě miluješ," napsal David Rebece. "Miláčku, to o tom fakt není. Je to o tom, že taková nejsem," odepsala mu. David se ale nenechává odbýt: "Já se vrátím. Neboj, tak ti ukážu svou lásku. Zkusit to můžeš." Přítelkyně však jasně ukázala své priority. "A moje máma neplatila 60k za školu, kam nepůjdu a vys*ru se na to. Ale já to nechci zkoušet." David celou konverzaci utnul slovy: "Vyděláme 2 míče, to je ho*no."

Natálka to obrečela

Šokující informace o tom, že má David doma přítelkyni, otřásla všemi ostrovany a zejména krásnou Miss, která se do fotbalisty bezmezně zamilovala. Ačkoliv David mírně vsázel na to, že se Natálka ze všeho vyspí, tak chyba lávky. Vnadná dívka trvala na vysvětlení. "Jsi vychcanej, nemám na to náladu," odsekla blonďákovi. "Ublížilo mi to a hodně mě to bolelo," svěřila se Natálka ve zpovědnici.

"Čím víc nad tou situací přemýšlím, tak tím víc mě to bolí. Nemohu mu tak rychle odpustit, i když mi vyznal lásku." Úsek z jejich rozhovoru je i na oficiálním Instagramu pořadu Love Island.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy