Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Další anonym vyhrožuje na internetu: Vystřílím školu v Praze

hrozba
Není to tak dávno, co teprve šestnáctiletý chlapec vyhrožoval střelbou na blíže neurčených středních školách. Policie mladíka vypátrala a ten jim měl sdělit, že se jednalo pouze o žert. Nyní se podobná situace opakuje. Zatím neznámý člověk vyhrožuje na sociálních sítích, že vystřílí neurčené školy v Praze. Policie po něm pátrá.

„Přijali jsme potřebná opatření, která mimo jiné spočívají v posílení výkonu služby v okolí škol a informování jejich vedení. Zároveň také intenzivně pracujeme na dopadení autora této výhrůžky,“ napsali policisté v pondělí ráno na Twitteru.

Před pár týdny policie řešila podobný případ, kdy teprve šestnáctiletý mladík vyhrožoval vystřílením blíže neurčené střední školy a po dopadení oznámil, že to byl pouze žert. Policie však žádné podobné anonymní telefonáty rozhodně nemůže brát na lehkou váhu.

„Výhrůžku jsme zaznamenali včera. Protože není blíže upřesněná, hlídáme základní, střední i vysoké školy,“ sdělil pro TN.cz policejní mluvčí Jan Daněk.

Související články

Další články