Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dálnice D1 nezvládla sněhovou kalamitu: Děsivá hromadná nehoda a hodiny čekání

Všude byla vidět zničená auta.
Zdroj: facebook.com
Od úterního rána opět sněží. Lyžaři jsou možná nadšení, ale řidiči zuří. Cestu po mnoha českých dálnicích řidičům zkomplikovala sněhová vánice. Dálnice D1 u Brna ve směru na Prahu kompletně zkolabovala. Kromě D1 se vyskytují problémy se sněhem také na D10, D35 a D3.

Nejvážnější je asi situace na dálnici D1. Dnes v ranních hodinách překvapila řidiče hustá sněhová kalamita, která má za následek kolabování dopravy, hromadné nehody i hodinová čekání. Na vysočinském úseku dálnice D1 je situace zatím stále vážná, a to kvůli několika nehodám.

"Optimistické odhady počítají se zprůjezdněním v jednom pruhu až dnes kolem 21. hodiny, v případě osobních vozidel je situace už řešena. Na 100. km pro ně byla za tímto účelem odstraněna svodidla a byl upraven sjezd. Policie převádí dopravu do protisměru,“ uvedla mluvčí Svatošová pro portál Novinky.cz.

Bohužel směr Praha stále stojí, ale na Brno projedete v jednom odklizeném pruhu. Jenom ve směru na Prahu došlo k nehodě 24 nákladních aut a 9 osobních. Na vyproštění většiny aut byla potřeba speciální těžká technika, a tak se tvořily zdlouhavé, hodinové kolony.

Související články

Další články