Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Dalibor Janda se rozpovídal v novém Extra Focusu o svém hurikánovi: Je to síla

+ Další 2 fotografie
Podívejte se, co si Dalibor Janda (65) myslí o jedné z největších bulvárních kauz, která se kolem něj kdy odehrála. Jak je to s velikostí jeho přirození a co říká na bouři, která nedávno rozvířila snad všechna česká média? Nejenom na toto téma se oblíbený zpěvák rozpovídal v novém Extra Focusu.

Do nového Extra Focusu přijal pozvání oblíbený zpěvák Dalibor Janda. Kromě jiného se také rozpovídal o svém hurikánovi. Už dlouhou dobu se traduje, že Dalibor Janda je tam dole poměrně hodně obdařený, i když mu v posledních letech vyrostla vskutku pěkná konkurence.

O velikosti jeho přirození jste se mohli přesvědčit už několikrát. Janda musí neustále čelit různým narážkám na svoje mužství, objevily se i drby, že jde o tříselnou kýlu! Nakonec mu ale stejně ostatní pánové jenom závidí, protože pochopili, že s malým kašpárkem velké divadlo nenadělají.

Zpěvák, kterého v 80. letech musela mít na plakátě každá holka, přijal pozvání od Kateřiny Kristelové (38) a na toto téma se rozpovídal. „Já si myslím, že si to lidé domyslí. Nechci mluvit o mýtech. Ale jak se říká na Moravě, každý chlap má nějak vypadat, má být nějak obdarován. A jestli jsem, nebo nejsem, to není na mně,“ říká s úsměvem zpěvák.

Mohlo by vás zajímat

Další články