Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Dalibor Janda se může jít zahrabat: Muž se dvěma penisy prozradil detaily ze svého sexuálního života!

Život se dvěma penisy není žádná legrace.
Zdroj: facebook.com

Před rokem se na serveru Reddit.com rozhodl zodpovědět několik dotazů muž, který se narodil se dvěma penisy. Teď po roce se svěřil s dalšími informacemi magazínu Rolling Stone a my se nestačíme divit.

Muž, který si říká DoubleDickDude (říkejme mu DDD), trpí od narození takzvaným diphallusem, což je velmi vzácná mužská porucha, kdy se dítě narodí se dvěma penisy. Pravděpodobnost jejího výskytu je asi 1:5,5 milionu. DDD se rozhodl napsat knihu, která má pomoci podobně postiženým mužům. Když totiž trochu projedete Google, zjistíte, že takovýchto mužů je opravdu víc.

„Měl jsem asi tisíc partnerů, mezi nimiž byli muži i ženy,“ přiznává muž svou bisexualitu. Přestože toho na sebe už prozradil dost, snaží se zůstat stále v anonymitě. Už tak si ho na internetu spousta lidí dobírá a dostal i několik nechutných vzkazů. „Lidé stále nejsou schopni pochopit a uznat jakoukoliv individualitu. Dlouho jsem se nedokázal vyrovnat s některými dotazy na mou osobu,“ říká muž, který ve své knize také popisuje úžasný vztah s otcem, který ho miloval i přes jeho „jinakost“.

A proč se DDD striktně snaží udržet svou tvář v anonymitě? „Nestojím o to být slavný, chci jen pomoci lidem, co to mají podobně. Už takhle jsem dostal strašnou spoustu nabídek točit porno a všechny jsem je odmítl. Dokážete si představit, co by následovalo, kdybych odhalil tvář?“ uvedl pro Rolling Stone povídání mladík, který se sám setkal s dívkami s velkým klitorisem, muži s malým nebo naopak obřím penisem, ale nikdy se nesetkal s nikým, kdo by měl dva penisy jako on.

Sex s dvěma penisy ale není vždycky jen zábava. „Jednou při sexu s dívkou jsem si během vyvrcholení roztrhl kůži u kořene. Uzdravilo se to i bez šití, ale bolelo to jako čert,“ míní DDD, který dlouho nechtěl používat kondom. „Moje penisy byly v pozici, kdy na nich kondom nedržel. Po drobnější operativní korekci už je to lepší, ale stále nemám kondom rád, i když vím, že to bez něj není bezpečné,“ uzavřel DoubleDickDude.

Související články

Další články