Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Dalibor Janda po dvou operacích a srdečních problémech: Posílá dojemný vzkaz

Zdroj: archiv TV Nova/Život ve hvězdách
NÁVRAT
Skvělé zprávy od Dalibora Jandy. Zdravotní stav se mu zlepšil a vrací se z nemocnice, kam ho před dvěma týdny přivezli se srdečními problémy. V nemocnici podstoupil dvě operace. V současnosti už na Facebooku pozdravil své fanoušky a poděkoval za podporu. Se zprávou o propuštění Dalibora Jandy z nemocnice přišel web TN.cz.

Zpěvák Dalibor Janda (67), který v pražské Fakultní nemocnici Královské Vinohrady podstoupil dvě operace, je dle informací webu TN.cz z nejhoršího venku, a dokonce už byl lékaři propuštěn do domácí péče. "Nyní je v domácím léčení a čeká ho rekonvalescence, která zabere nějakou dobu,“ prozradil Karel Murín, manažer Dalibora Jandy.

Zároveň rovnou popřel zprávy o tom, že by měl zpěvák ztratit paměť, jak se v médiích spekulovalo. "Je to naprostý nesmysl. Rozhodně se fanoušci nemusí obávat, že by pan Janda ztratil paměť. Ta mu slouží velice dobře,“ konstatuje manažer.

Populární zpěvák o sobě dal vědět i svým fanouškům na sociálních sítích. „Moc vás všechny pozdravuji po krátké nedobrovolné odmlce. Asi všichni víte, viděli jste a slyšeli jste určitě i z médií, ať už pravdivě nebo polopravdivě, jak už to u nás bývá, že mě náhle postihl závažný srdeční problém.“ Zároveň dodává, že v současné chvíli nejsou podrobnosti důležité a že děkuje fanouškům za jejich velkou podporu. „Moc mě to povzbudilo, myslel jsem na vás a dál myslím a věřím, že rekonvalescence bude probíhat v pořádku a co nejdřív Vám pošlu video pozdrav,“ slibuje zpěvák v příspěvku, kde mimo jiné děkuje i všem zdravotníkům, kteří se o něho starali.

V komentářích se autor řady hudebních hitů dočkal další hromadné podpory svých fanoušků. „Přeji vám zdraví a brzké zotavení… Vaše písničky už mi nejednou pomohly překonat těžké období,“ konstatuje jeden z komentujících. „Přeji brzké uzdravení, mám vás a vaše písně moc ráda“ nebo „Děkujeme za zprávu, máme radost, že jste v pořádku. Jste bojovník a brzo se uzdravte,“ drží palce další dva z celé řady fanoušků.

Související články

Další články