Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dalibor Janda dál bojuje v nemocnici: Dcera Jiřina prozradila, jak na tom zpěvák je

Dalibor Janda
Zdroj: Se souhlasem Dalibora Jandy
NEMOCNICE
Stále není dobojováno, ale stav Dalibora Jandy (67), který musel být začátkem týdne převezen do nemocnice, se zlepšil. Zpěvákova dcera promluvila o jeho přesunu z koronární jednotky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady na jiné oddělení.

Známý a úspěšný zpěvák Dalibor Janda (67), kterému se dle jeho ikonické písně přezdívá Hurikán, prodělal v neděli kolaps a vše nasvědčuje tomu, že šlo o infarkt. Dcera Dalibora Jandy, Jiřina Jandová (32), deníku Aha! řekla, že zpěvákův stav je již stabilizovaný a leží na oddělení kardiologie.

Rodina a blízcí přátelé situaci příliš nechtějí komentovat, samozřejmě jde o velmi stresující záležitost. "Nejsem na tom psychicky dobře, pro mě je to vážná věc," konstatovala dcera Jiřina a poděkovala všem příznivcům svého tatínka za podporu.

Dalibor Janda naposledy vystupoval v září loňského roku, kde slavil 40 let na hudební scéně. Jeho další plánované vystoupení měla být účast na druhém připravovaném online koncertě Leoše Mareše, který zpěvákovu účast potvrdil před několika dny na sociálních sítích. Protagonistovi nesmrtelných hitů jako Oheň, voda, vítr, Hurikán 99, Žít jako kaskadér či Kde jsi se přitížilo o víkendu a musel být převezen na koronární jednotku.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy