Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Dalibor Gondík slaví 50. narozeniny. Před zákeřnou nemocí ho chrání běhání

Dalibor promluvil o StarDance, ale i svém soukromí...
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Další fotografie
oslava
Dalibor Gondík roky tvořil oblíbenou dvojici se sestrou Adélou. Společně působili třeba v zábavné GoGo Show či pořadu pro kutily Rady ptáka Loskutáka. Ve svých 24 letech dostal Dalibor Gondík své první angažmá, a to v souboru ABC. Působil ve stejných vystoupeních jako kdysi Voskovec a Werich. Před časem tančil i v televizní show StarDance. Před časem mu lékaři zjistili velmi nebezpečnou diagnózu. Dnes slaví své padesáté narozeniny.

Před lety prosáklo navenek, že má velké zdravotní komplikace a trpí epilepsií. Prodělal dokonce několik záchvatů. Ale jeho aktuální stav je dobrý. Dokonce o něm nedávno promluvil pro eXtra. "Jsem aktuálně a již pár let bez léků. Musím zaklepat… Zatím žádné komplikace nemám, ale stále musím být pod dohledem lékařů,“ řekl sympatický umělec, který bude své narozeniny slavit v rodinném kruhu a přáteli.

Dalibor Gondík se věnuje nejen hudbě, dokonce míval kapelu Gondiks Boy a pak účinkoval v kapele Hamleti společně s Alešem Hámou a Jakubem Wehrenbergem. Ale i divadlu. Jeho velkým koníčkem, který mu pomáhá v boji s epilepsií, je běh. "Měsíčně naběhám tak na 400 kilometrů a kvůli nemoci jsem musel změnit nejen své životní priority, ale i třeba jídelníček," dodal.

Daliborovi k jeho narozeninám gratulujeme.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy