Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Dali přednost pivu před dětmi: Opilým rodičům musela ratolesti odebrat sociálka. Byla jim zima a měly hlad

Dali přednost pivu před dětmi: Opilým rodičům musela ratolesti odebrat sociálka. Byla jim zima a měly hlad
Zdroj: Profimedia.cz
Nezodpovědnost
V Ostravě se odehrálo něco opravdu příšerného. Totální nezodpovědnost ukázali rodiče (39 a 41) dvou malých dětiček. Vyrazili s dětmi na nákup a cestou se zastavili na pivo. To mělo ale ovšem tvrdou dohru. S dětmi se venku potulovali do noci a skončilo to tak, že si pro děti ve věku 4 a 7 let musela přijet sociálka.

Nezodpovědní rodiče z Ostravy-Zábřehu se vydali s dětmi na nákup, aby koupili něco k večeři. Jenže se to zvrtlo a následky jsou fatální. Podle mluvčího strážníků Jindřicha Machů měli rodiče údajně dostat chuť na pivo. Zastavili se tedy v jedné z místních restaurací, aby ukojili svou touhu po pivě.

Nezodpovědní rodiče

Pivo rodičům chutnalo natolik, že do sebe klopili jedno za druhým. Později se přesunuli o kousek dál k večerce. Před večerkou pak popíjeli pivo z láhve, zatímco děti pobíhaly kolem. O své ratolesti nejevili absolutně žádný zájem a bylo jim fuk, jak na tom jejich děti jsou.

S dětmi byli napití rodiče venku až do noci, dokud si jich nevšimli strážníci, kteří zrovna procházeli kolem. "Celou situaci viděli strážníci a prověřili ji. Rodiče si údajně neuvědomili, kolik už je hodin. Děti se svěřily, že je jim zima a mají hlad, protože naposledy jedly oběd," uvedl mluvčí strážníků.

Děti odvezla sociálka

Následně byli rodiče podrobeni dechové zkoušce, přičemž otec nadýchal 1,82 promile a matka pak 1,04 promile. Strážníci na místo povolali sociální pracovnici. Ta rozhodla, že děti budou rodičům odebrány.

"Událost teď budou muset oba nezodpovědní rodiče vysvětlit před orgánem sociálněprávní ochrany dětí," dodal mluvčí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy