Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dali mu jiné prášečky? Získali jsme Koptíkovy básničky z léčebny a je to bizár roku!

Ondřej prosí Hanu o odpuštění…
Zdroj: Archiv
+ Další 4 fotografie
Už to vypadalo, že Ondřej Koptík (33) definitivně skoncoval s rolí umělce-básníka. Jenže redakce eXtra.cz získala 2 velká díla muže, který dokázal zcela poblouznit herečku Hanu Gregorovou (65). Jeho tvorba pochází z léčebny v Béřkovicích, kde část léčby absolvoval, než se vrátil ke starší herečce. A jsou to opět skvosty, které musí každého člověka, jenž miluje nadsázku, rozhodně bavit.

Podle informací, které má eXtra.cz od jednoho z někdejších pacientů, který se redakci ozval, Koptík dokončil svou léčbu v Psychiatrické nemocnici Horní Beřkovice. K tomu přidal i dvě parádní básně a že stojí za přečtení. Obě díla jsme nechali v původním znění. A jistě některé z vás napadne, zda mladému umělci nedali sestřičky trošku jiné léky. Naštěstí už je Ondřej ze své závislosti na drogách vyléčen a jediné, čemu se aktuálně věnuje, je láska k Haně Gregorové.

No life "Koukám tady na všechny ty tváře…musím vám napsat, je to drsný příběh životního slabikáře…Vidím,sly­ším jejich zvrácené i zničené životy, bože koukáš na to ty?Jsou tak mladí.. co jim na tom normálním životě vadí?..už nerozeznávají ani životní hodnoty… moje srdce pláče..to jsou drogové bonmoty..píchali si do žil,kouřili, šnupali už se z toho nikdy nedostali..teď krmí je jen sestra ne opravdu to se mi nezdá..neříkám nejsou to lidé bez vinny…těm co uniknou toxické psychóze i celoživotní demenci nenazýváme hrdinny.. tenhle nekonečný boj s jakoukoliv závislostí nemá moc dobré konce…vetšinou jen slýcháváme nad rakví zvonit zvonce..tak sleduji jejich temné osudy přemýšlím na každým.. kdo trochu bere budeš to ty?

Crossroads of life Odvaha nastoupit léčby cestu…potřebuješ tuto záchranou vestu..mluvit o své závislosti.. je jedna ze tvých nejvyšších cností…neboj se.. řekni svůj šílený příběh…jinak nedosáhneš na druhý břeh..nejsi na to sám..ostatní vyslyší tě..,stačí pak jen říct..děkuji vám..někdy se to v tobě všechno mele…nedus to v sobě..řekni to všem! není jim to u prdele.. avšak po konci léčebného processu..nas­tupuješ tu nejtěžší životní cestu..sundáváš záchranou vestu..čeká tě abstinence i pokušení..máš to správné tušení.. jen opravdu silný na duchu a odvážný branec..zvládne tenhle tanec..věřím ,že jsi to ty…tak poušťím ťe do světa do nejistoty..

Související články

Další články