Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Dala si na sociální síť fotku ve spodním prádle. Netušila ale, co se pak bude dít

Dala si na sociální síť fotku ve spodním prádle. Netušila ale, co se pak bude dít
Zdroj: twitter.com
Předchozí Další
Koupila si nové spodní prádlo a jen se chtěla pochlubit svým přátelům a známým. To ale neměla dělat. Jakmile všichni fotku uviděli, strhla se lavina negativních komentářů. O co vůbec jde?

Surája byla tak nadšená z kalhotek, které si pořídila, že se chtěla předvést světu. Nenapadlo ji nic lepšího než se vyfotit a fotku dát na internet. Jenže si neuvědomila, že jí jde vidět něco, co je hodně soukromé. A jen tak by se lidem ukazovat nemělo.

Vůbec ji nenapadlo, že by tak mohla někoho pohoršit. Surája se totiž neholí A na fotce to je vidět. A to většinou ženy, ale i někteří muži neunesli a hned se k její fotce museli vyjádřit. „Klidně si žij neoholená, ale nefoť se a hlavně ty fotky nikde neukazuj!“ napsal jeden z nich. „Vousy mají nosit muži, a to na obličeji. Ženám na břicho rozhodně nepatří, zkazila jsi mi celý den,“ zlobí se další.

Na snímku jsou vidět nejen chlupaté nohy, ale i břicho a každý si může domyslet, co se skrývá pod kalhotkami. Surája je totiž tmavý typ, tak má problém i s ochlupením, které je také tmavé. Tyto chlupy většinou rostou rychleji a jsou viditelné.

Sice se stala terčem výsměchu a urážek, ale ona si z toho nic nedělá. Prý za každou nenávist, kterou dostala, k ní přilétlo stejné množství lásky. A to opravdu stojí za to! Podle ní by ženy měly mít možnost dělat to, co chtějí. Neměly by se omezovat jen tím, co se nosí, ale důležité je, aby byly šťastné. A to Surája určitě je!

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy