Surája byla tak nadšená z kalhotek, které si pořídila, že se chtěla předvést světu. Nenapadlo ji nic lepšího než se vyfotit a fotku dát na internet. Jenže si neuvědomila, že jí jde vidět něco, co je hodně soukromé. A jen tak by se lidem ukazovat nemělo.

Vůbec ji nenapadlo, že by tak mohla někoho pohoršit. Surája se totiž neholí. A na fotce to je vidět. A to většinou ženy, ale i někteří muži neunesli a hned se k její fotce museli vyjádřit. „Klidně si žij neoholená, ale nefoť se a hlavně ty fotky nikde neukazuj!“ napsal jeden z nich. „Vousy mají nosit muži, a to na obličeji. Ženám na břicho rozhodně nepatří, zkazila jsi mi celý den,“ zlobí se další.

Na snímku jsou vidět nejen chlupaté nohy, ale i břicho a každý si může domyslet, co se skrývá pod kalhotkami. Surája je totiž tmavý typ, tak má problém i s ochlupením, které je také tmavé. Tyto chlupy většinou rostou rychleji a jsou viditelné.

Sice se stala terčem výsměchu a urážek, ale ona si z toho nic nedělá. Prý za každou nenávist, kterou dostala, k ní přilétlo stejné množství lásky. A to opravdu stojí za to! Podle ní by ženy měly mít možnost dělat to, co chtějí. Neměly by se omezovat jen tím, co se nosí, ale důležité je, aby byly šťastné. A to Surája určitě je!