Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Aneta Krejčíková je nejsvůdnější těhulka! Takhle krásnou jste ji na jevišti ještě neviděli

Aneta Krejčíková má opravdu velmi hluboký dekolt.
Zdroj: ShowPix
+ Dalších 17 fotografií
Pánové nemohli spustit oči z míst, kde končí stehna a začíná její klín! Takhle umí v Česku provokovat snad jen Aneta Krejčíková (27). Hvězda seriálu Ulice je v 6. měsíci a vypadá opravdu úchvatně.

Hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková patří mezi nejkrásnější a nejsvůdnější těhulky v Evropě. A v Česku prostě nemá konkurenci. Navíc to o sobě ví a své tělo nezakrývá. Pánové i dámy se tak mohou přesvědčit, že žena i během těhotenství může být nestoudně sexy.

Aneta se objevila na galakoncertu Hvězdy andělům a provokovala plným dekoltem i rozkošnými kalhotkami. Pánové nemohli spustit oči z míst, kde končí stehna a začíná cesta k tajemství.

Miminko nebylo plánované, ale to vůbec nevadí. Aneta a její přítel Ondřej Rančák prožívají nádherné období. „Zatím nemám vůbec nic. Snad jen plenky a dostala jsem i pro mimčo bodyčko. Jinak nic," uvedla Aneta k tomu, že výbavičku pro mimčo zatím moc neřeší.

Aneta zatím chce dále točit seriál Ulice. To je dobrá zpráva pro fanoušky. Štáb se jí snaží vyjít vstříc. Uvidíme, jak dlouho se bříško podaří zakrývat.

Související články

Další články