Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Dál už to s ní nešlo: Plekanec se rozešel s Vondráčkovou

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu ohlásil rozchod. Hokejista Tomáš Plekanec (35) se svěřil fanouškům na facebookovém profilu, že rozchod s manželkou Lucií Vondráčkovou (38) byl nevyhnutelný.

„Rád bych vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat. Přesto se budeme snažit zůstat těmi nejlepšími rodiči pro naše dva syny Matyáše a Adama,“ oznámil rozchod Tomáš Plekanec na svém facebookovém profilu.

„Proto vás prosíme o respektování našeho soukromí a toho, že situaci nebudeme více komentovat. Děkujeme,“ dodal. Jeden z nejkrásnějších a nejstabilnějších párů českého šoubyznysu šel od sebe.

Oblíbená zpěvačka Lucie Vondráčková (38) si vzala hokejistu Tomáše Plekance před sedmi lety. Jejich svatba proběhla v tajnosti a pár dlouhodobě působil zamilovaně. Jejich rozchod je nejenom pro fanoušky velkou ranou.

Mohlo by vás zajímat

Další články