Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Dal loket své přítelkyni, kopal do ní a tahal ji po zemi za vlasy! Kocián z Luneticu dostal dost nízký trest

Dal loket své přítelkyni, kopal do ní a tahal ji po zemi za vlasy! Kocián z Luneticu dostal dost nízký trest
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
Bývalý člen skupiny Lunetic Martin Kocián odešel od obvodního soudu Prahy 8 s roční podmínkou s tříletou zkušební dobou za zmlácení své bývalé přítelkyně. Kocián je známý bouřlivák, který je podle odborníků závislý na pervitinu a občas holt nezvládá své emoce. Proti svému trestu nijak neprotestoval a přijal ho.

Člen bývalé chlapecké skupiny Lunetic Martin Kocián letos na jaře nezvládl rozchod se svou přítelkyní a pod návalem emocí ji zmlátil. Kvůli tomuto incidentu stanul před obvodním soudem Prahy 8, odkud odchází s roční podmínkou s tříletou zkušební dobou.

Kocián je dlouhodobě znám tím, že emoce nezvládá a v krizových situacích jedná naprosto nepřiměřeně. O tom svědčí i jeho vztah se svou nyní už bývalou přítelkyní, se kterou měl italskou domácnost.

Bratr Kociána přiznal, že jejich vztah nebyl vždy idylický, často se hádali a sem tam padly i facky. Kocián údajně bral drogy kokain a pervitin. Když byl na dojezdech, tak byl ještě mnohem agresivnější.

Letos na jaře si přišel Kocián do bytu své bývalé partnerky pro věci. Ta mu je už zabalila do kufru a nachystala ke dveřím. On ale nechtěl jen tak odejít a údajně se choval, jako by mu byt patřil.

„Vařil si jídlo, napouštěl vanu a lehl si do postele,“ četla v obžalobě státní zástupkyně. Bylo kolem dvanácté hodiny večerní a expřítelkyně se snažila Kociána dostat z bytu. Ten se však nenechal odbýt a ženu napadl.

Nejdříve po ní hodil botu, poté ji začal fackovat a vláčel po bytě za vlasy. Když jeho bývalá přítelkyně ležela na zemi, měl do ní podle obžaloby ještě kopat. Ženě se nakonec podařilo utéct a schovala se v koupelně, než přijela policie.

Kocián se nechal slyšet, že nezvládl svůj charakter.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy