Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Daisy Lee vzala na milost svého ex: Po těch šlapkách se vrátil ke mně, prý jsem nejlepší, říká

Daisy Lee je opět zadaná.
Zdroj: se souhlasem Daisy Lee
+ Dalších 5 fotografií
vztahy

Hvězda filmů pro dospělé Daisy Lee (24) na svém Instagramu potvrdila, že se vrátila ke svému expartnerovi, se kterým už tvoří několik měsíců pár. Daisy uvedla, že v době, když byla single, si její ex užíval života s jinými ženami. Nakonec ale zjistil, že jsou tyhle holky "falešné d*vky", a vrátil se ke známé blondýnce, která ho vzala na milost, protože je prý dle jeho slov ze všech ta nejlepší.

Pornoherečka Daisy Lee je už několik měsíců opět šťastně zadaná, ač redakci eXtra.cz ještě před nějakou dobou tvrdila, že je single a na lásku nevěří. Důvodem jejího mlžení byl fakt, že si chtěla chránit soukromí.

Daisy se vrátila ke svému ex, se kterým si prošla velmi drsným rozchodem. Nakonec ale pár zřejmě zjistil, že jsou pro sebe jako stvoření.

"S přítelem jsem. Začali jsme spolu chodit, pak jsme se po dvanácti měsících rozešli a po roce se k sobě vrátili. Teď jsme spolu už téměř šest měsíců, jen už nikam nic ani jeden nedáváme, protože je lepší si své soukromí nechávat pro sebe. Taky jsme to měli chvíli jako na houpačce a je lepší, když to lidé neřeší a pořád se na něco neptají. Je to naše věc," uvedla Daisy Lee na svém Instagramu se slovy, proč se k ní partner vrátil.

Žádná prý není jako já, říká Daisy Lee

"Vím, že mě má rád a že všechny ostatní jsou pro něj stejné falešné děvky. I když je to hrozný, ale vrátil se po těch několika šlapkách ke mně, takže jsem nejlepší. To si mám prý vždycky říct, když mi bude někdo vadit. Prý žádná není jako já. Ony mě totiž často ty kravky provokují a mají potřebu si dokazovat, že jsou lepší, ale jednou na to doplatí a hlavně se jim to vrátí," uzavřela hvězda filmů pro dospělé.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy