Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Daisy Lee vystavuje silikony: Prsa dobrá, ale obličej jak sešlá čtyřicátnice, vzkazují lidé

Daisy Lee vystavuje silikony: Prsa dobrá, ale obličej jak sešlá čtyřicátnice, vzkazují lidé
Zdroj: eXtra.cz / IG: @oficial_daisylee
+ Další 4 fotografie
kritika
Pod fotkami známé české hvězdy snímků pro dospělé Daisy Lee (23) se objevují komentáře o tom, že vypadá o dost starší, než ve skutečnosti je. Silikony, které vystavuje, jí lidé skutečně chválí, ale tvrdí, že zatímco prsa jsou dobrá, obličej jako by patřil vyžilé čtyřicátnici.

„Lidi mi hodně píšou, že vypadám starší, ale za mě? Určitě mě dělají starší řasy, vlasy, prsa a tak. Podle mě to dělají hlavně ty řasy. Vypadám určitě starší, ale rozhodně ne na 40,“ řekla Daisy Lee v zářijovém rozhovoru pro eXtra.cz. Už tehdy čelila narážkám, že ačkoliv postavu má dobrou a konkrétně silikony nádherné, v obličeji vypadá zle.

Daisy Lee se postupem času, kdy působí jako mediální osobnost, výrazně proměnila a na jejích starších fotkách byste ji možná ani nepoznali. Tajemstvím její proměny není čas ani kouzla, ale desítky návštěv estetických lékařů. Za ty se Daisy, vlastním jménem Karolína, nestydí, fanoušci si ale myslí, že kvůli četným úpravám vypadá staře.

Ačkoliv Daisy s lidmi, kteří tvrdí, že vypadá starší, nesouhlasí, oni ji svými názory zahlcují. „Fotka od fotky starší a starší. Tohle se fakt nepovedlo, ty pózy jsou děsné,“ napsala například jedna z jejích sledujících k fotce Daisy v plavkách. „Tělo dobrý, prsa umělý, ale slušej ti. Ale co ten obličej? Vypadáš stará a přeháníš s retuší,“ napsal další sledující k jiné fotce.

Daisy Lee kritiku neřeší

Jedna z nejznámějších českých pornohvězd si z kritiků nic nedělá a myslí si, že jsou lidé prostě jen zlí. „Lidi to moc přehánějí, jsou zlí. Kdyby mě viděli doma v pyžamu a nenamalovanou, tak vypadám jako holčička,“ řekla před časem. Podívejte se do galerie a posuďte, co si o jejím vzhledu myslíte vy.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy