Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Daisy Lee v reality show Experiment 21: Nad všemi vyzrála, když ukradla boty sousedům

Zdroj: Prima COOL
+ Další 4 fotografie
Daisy v televizi
Už dnes se diváci mohou těšit na nový pořad televize Prima COOL Experiment 21. V reality show se představí čtyři odvážní, mezi nimiž je i hvězda filmů pro dospělé Daisy Lee. Zvládnout přežít bez veškerých svých osobních věcí není nic snadného, ale účastníci si nakonec dokážou poradit. Obzvlášť pak Daisy byla velmi vynalézavá. Co všechno byla ochotná udělat pro přežití?

Karolínu Urbanovou, známou spíše pod uměleckým jménem Daisy Lee, budou moci fanoušci už dnes ve 21.45 sledovat na televizních obrazovkách Primy COOL v nové reality show Experiment 21

Experiment 21

Sociální experiment, během kterého čtyři zpovykaní Pražáci přijdou o vše a zbudou jim jen holé zdi a holé kůže, aby následujících 21 dní mohli každých 24 hodin získat zpět jednu vybranou věc, bez níž nedokážou žít.

Jaké to pro Daisy bylo?

Daisy si během natáčení zkusila věci, které ji v jejím běžném životě nepotkají. Musela přežít bez svých věcí a protože to byl téměř boj o přežití, musela se občas uchýlit k bizarním činům. Zatímco jeden z účastníků, Štěpán, čekal 3 dny, než bude mít oblečení i boty, aby mohl jít ven, Daisy obešla barák a ukradla boty sousedům. Byla velmi vynalézavá a neponechala nic náhodě. Šla si za svým, ať to stálo, co to stálo.

Co bylo na natáčení nejhorší a naopak nejlepší?

"Nejhorší bylo, že jsem musela jezdit tramvají. Musela jsem mít igelitku místo kabelky, měla jsem oblečení jako bezďák a lidi mě poznávali, což byla hrůza," popisovala Karolína. "Mám nějakou svoji image a teď mě viděli jako magora," vysvětlovala. "Super bylo, že jsem poznala nové a velice zajímavé lidi, se kterými se stýkám doteď a úplně se mi chtělo brečet, když to skončilo, protože jsem si je oblíbila," prozradila Daisy na závěr.

S dalšími soutěžícími se můžete seznámit ve fotogalerii.

Související články

Další články