Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Daisy Lee slaví 24 let: Botox mě dělá šťastnou, mám pouze jedno velké přání

Zdroj: se svolením Daisy Lee / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie

Hvězda z filmů pro dospělé a influencerka Daisy Lee, vlastním jménem Karolína Urbanová, slaví své 24. narozeniny. Na svůj mladý věk se dokázala vyšplhat nejen v pornobranži velmi vysoko. Nedávno se také svěřila, že má životních zkušeností tolik jako lidé v pokročilém věku. Za poslední roky navíc výrazně změnila image, a to i díky estetickým a plastickým úpravám, o kterých se nebojí velmi otevřeně mluvit. A jaké je její největší narozeninové přání?

Karolínu Urbanovou zná většina fanoušků spíše pod přezdívkou Daisy Lee, která jí nejen v erotické branži udělala velké jméno. Za dobu svých čerstvých čtyřiadvaceti let si prošla řadou nejen úspěchů, ale také pádů, které však bývají ti nejlepší životní učitelé.

Čerstvá čtyřiadvacítka: Musím hodně věcí změnit

"Moje narozeniny, již 24 let. Abych byla upřímná, tak jsem smutná, protože je všechno tak rychlé. Nechci být stará. Zkouším si svůj věk a energii, kterou mám užívat co nejvíc. Je pravda, že jsem se také hodně změnila, abych byla více jako ženy. Cítím, že jsem změnila své myšlení, jsem mnohem zodpovědnější. Přesto jsem stále bláznivá holka, která občas potřebuje dostat pár facek," uvedla Daisy Lee ke vzpomínkovému videu za uplynulými roky.

Na sociálních sítích se také rozepsala o svých vizích do budoucna. "Vím, že ve svém životě ještě musím hodně věcí brzy změnit. Bude to nejtěžší část mého života, ale to je život, ten není jednoduchý. Kvůli těmto věcem jsem ale silnější každým dnem. Doufám, že v budoucnu potkám skutečné kamarády, najdu ale konečně také samu sebe a nebudu ve špatné a smutné náladě jako teď."

Mám pouze jedno velké přání

"Mám pouze jedno velké přání - najít někoho, kdo mě bude milovat takovou, jaká jsem, bude mi skutečně rozumět a podporovat. Své narozeniny jsem letos už oslavila, a to pouze po boku svého pejska. Možná až ty příští narozeniny budou skutečně - šťastné narozeniny," zakončila Daisy Lee u svého příspěvku.

Za dobu svého působení si Karolína prošla i ohromnou proměnou svého zevnějšku, za kterou vděčí plastické chirurgii a estetické medicíně, o které se nebojí otevřeně hovořit. "Botox mě dělá šťastnou," říká. V galerii se podívejte, jakou proměnou prošla.

Související články

Další články