Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Daisy Lee si nenechala uniknout příležitost: Spouští prodej stylových roušek, foto uvnitř

Zdroj: archiv Daisy Lee
+ Dalších 6 fotografií
Prodej roušek
Hvězda filmů pro dospělé Daisy Lee se chopila příležitosti jako řada ostatních. Rozhodla se, že bude pomáhat druhým a zároveň si trošku přivydělá. Ode dneška začne prodávat roušky, a to pěkně stylové. Daisy se také před nedávnem nechala otestovat na koronavirus. Jak testy dopadly?

Karolína Urbanová, kterou všichni znají spíše pod uměleckým jménem Daisy Lee, už delší dobu hovoří o spuštění vlastního brandu. A protože je aktuálně v Česku tíživá situace kvůli nebezpečnému koronaviru, spuštění svého e-shopu na nějaký čas odložila. Našla si ale jiný způsob, jak na ostatní zapůsobit.

Prodej roušek

Včera dala Daisy na sociální síti všem na vědomí, že dnes rozjede prodej roušek. Sama přiznala, že to dělá ze dvou důvodů. Prvním je samozřejmě pomoc ostatním a druhým důvodem je výdělek.

Objednávky bude přijímat na svém druhém instaramovém profilu @daisyleesecondprofile. Ovšem nebyla by to Daisy, kdyby její roušky nebyly něčím odlišné. Ve svých příbězích se ukázala v roušce se třpytivým potiskem, a tak se očekává, že bude prodávat roušky podobného stylu. Rozhodně to nebudou klasické nudné roušky. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak zhruba budou vypadat.

Roušky, které budou k dostání už od pátku, a to za 300 korun, pro ni bude šít návrhářka, která si říká Barbra Binks.

Testování

Karolína se v uplynulých dnech nechala otestovat na koronavirus, protože ji už delší dobu doprovázely příznaky nemoci. Dnes jí konečně přišly výsledky testů. Naštěstí je instagramová hvězda Daisy Lee zdravá. Výsledky testů na koronavirus jí vyšly negativní.

Související články

Další články