Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Daisy Lee provokuje odvážnými snímky: Hříšné partie jí kryjí jen vlasy a tetování

Daisy Lee provokuje odvážnými snímky: Hříšné partie jí kryjí jen vlasy a tetování
Zdroj: archiv Daisy Lee
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Hvězda filmů pro dospělé Daisy Lee ráda provokuje. Její instagramový profil je plný odvážných snímků, na které je radost pohledět. Nyní se Daisy opět podařilo své fanoušky pořádně nažhavit. Pochlubila se fotkou, kde je tak, jak ji pánbůh stvořil.

Daisy Lee, skutečným jménem Karolína Urbanová, se do povědomí veřejnosti dostala, když začala točit filmy pro dospělé. Čím ale zaujala společnost mnohem více, bylo její neotrlé chování.

Zase provokuje

Když Daisy v branži začínala, hubená sice byla, ale vyrýsované svaly moc neměla. Instagramová hvězdička na sobě ale v poslední době tvrdě maká, díky čemuž se teď může pyšnit perfektní postavičkou.

Kráska, kterou na sociální síti Instagram sleduje přes 150 uživatelů, se fanouškům ráda chlubí svým vysportovaným tělíčkem. Nyní Karolína na svůj profil vyvěsila velmi odvážné foto. Na sobě má jenom ponožky a zbytek dokonalého těla si zakrývá, tak aby na fotce nebyly vidět intimní partie. I přesto budí fotka ve fanoušcích silné emoce.

"Neskutečně jsi dospěla! A figurka jak vínečko," vzkázal jeden z fanoušků pod žhavé foto Urbanové. Sami se můžete ve fotogalerie přesvědčit, jak moc sexy Karolína je.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy