Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Daisy Lee pro eXtra.cz promluvila o vztahu a rodině: Přemýšlím, že děti nebudu mít vůbec

Daisy Lee pro eXtra.cz promluvila o vztahu a rodině: Přemýšlím, že děti nebudu mít vůbec
Zdroj: Pro eXtra.cz K. Urbanová
+ Dalších 10 fotografií
rodina
Česká hvězdička filmů pro dospělé Karolína Urbanová (23), známá jako Daisy Lee, má jasno ohledně založení rodiny s novým přítelem. Pro redakci eXtra.cz poskytla herečka z lechtivých snímků rozhovor a prozradila, jak to vidí s mateřstvím, a popsala celý jejich vztah. A není to vždy úplně růžové...

Co se týče založení rodiny s novým přítelem, zatím je vše v nedohlednu. "Určitě teď neplánuji založit rodinu, protože jsem na to docela mladá, nemám na to ani vhodný životní styl, mám před sebou kariéru a hodně věcí, které chci udělat," vylíčila nám Karolína Urbanová

"Kdybych teď byla těhotná, tak půjdu určitě na potrat. Ale dokážu si s přítelem představit i budoucnost, třeba teď v říjnu spolu půjdeme bydlet," prozradila Daisy Lee a zněla při tom šťastně.

Dodala, že při dnešní situaci ani neví, zda by děti chtěla. "Ten svět je tak hnusnej a bude to ještě horší. Dokonce jsem začala přemýšlet, že děti mít vůbec nebudu, protože budou akorát trpět kvůli tomu, co se děje," přemýšlí pornoherečka.

Ve vztahu není vše růžové

"Určitě tam máme pár věcí, které mi moc nevyhovují, že třeba já ho v něčem nechápu, on nechápe mě. Máme ještě na čem pracovat, abychom se naučili se navzájem respektovat. Některé věci se budeme muset naučit vypouštět a náš vztah určitě není dokonalý. A máme tam věci, se kterými bojujeme, on má vlastnosti, které já nezvládám, a to samé i u mě. Jinak jsem s ním moc spokojená," přiznala redakci eXtra.cz Karolína.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy