Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Daisy Lee o koronaviru v Česku: Nechci mít děti. Bojím se, že přijde třetí světová válka

Daisy Lee o koronaviru v Česku: Nechci mít děti. Bojím se, že přijde třetí světová válka
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
covid-19
Karolína Urbanová (23), ale pro většinu spíše známá hlavně pod přezdívkou Daisy Lee, už delší dobu nepodporuje nošení roušek, vládní nařízení a veškeré informace o koronaviru. Na svých sociálních sítích dává své názory poslední dobou jasně najevo. Tentokrát se rozpovídala o vlastní zkušenosti s koronavirem a strachu, že kvůli celé koronavirové situaci zažije svět to nejhorší vůbec.

"To, že něco řeknu před rokem, neznamená, že to platí i teď. Věci se mění."

Daisy Lee v první vlně koronaviru vyráběla roušky, ale nakonec změnila na celou situaci názor. "Otevřela jsem oči a tuhle komedii nepodporuju, bojovala jsem proti tomu, jak jsem mohla, ale demonstrací ani ničím jiným nemáme šanci, protože je tady stále sedmdesát procent lidí bez mozku, kteří tomu všemu věří, čtou ta média a jsou vším ovlivněný," prohlásila herečka filmů pro dospělé Daisy Lee na svém Instagramu. S tím, že jí koronavirus akorát nahání deprese.

"Ten kdo teď čeká děti, tak je úplný dement."

"Jsem akorát v depresi, to, v čem žiju, a ani nechci mít děti. Ten, kdo teď čeká děti, tak je úplný dement. Protože jestli chcete přivést do tohoto světa svoje děti, tak je mi těch dětí fakt líto."

Příznaky koronaviru u Daisy Lee

"Já jsem si prošla koronou dvakrát, vím, co to dělá. Je to horší chřipka, která má delší průběh a je více nevyzpytatelná."

Podle Daisy Lee svět zažije nejhorší časy vůbec

"Dřív jsem viděla svět růžově, ale teď vidím hnus, hnus a hnus. A upřímně se bojím, co ještě přijde dál. Bojím se, že snad bude i třetí světová. Dostávám totiž zprávy od různých lidí a fakt se upřímně bojím, co ještě my zažijeme. Zažijeme podle mě to nejhorší, co se tady kdy dělo," sdělila Daisy na svých sociálních sítích svým fanouškům, kterých má více než sto tisíc.

Znavená celou koronavirovou situací už Karolína ztrácí i chuť žít. "Jsem teď úplně bez motivace žít, ne že se chci zabít," dodala úsměvně Daisy pro uklidnění fanoušků. "Já to rozdejchávám, jak ten svět funguje. Peníze a moc vládnou světu a my jsme úplně bez šance a budeme to muset přetrpět," řekla na svém Instagramu s doplněním, zda se zúčastnila demonstrace, která byla proti vládním opatřením. "Na demonstraci jsem nešla, protože bych akorát měla problémy. I teď budu mít problémy, že o tom mluvím. Za pravdu se dnes pyká."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy