Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Daisy Lee o koronaviru v Česku: Cílem toho všeho je vakcinace a čipování obyvatel

Daisy Lee o koronaviru v Česku: Cílem toho všeho je vakcinace a čipování obyvatel
Zdroj: archiv Karolína Urbanová / pixabay.com
+ Dalších 12 fotografií
COVID-19
Karolína Urbanová (23), která je známá hlavně pod přezdívkou Daisy Lee, dlouhodobě odsuzuje nošení roušek a je přesvědčená o tom, že vše ohledně koronaviru je sprostá lež. Nyní na svých sociálních sítích sdílela příspěvek o tom, že cílem je pouze vakcinace a čipování obyvatel.

Počet nakažených koronavirem každým dnem v Česku stoupá a vláda hovoří o kompletním lockdownu. Přesto se najdou lidé, kterým tato opatření přijdou příliš přehnaná. K těm se řadí i herečka z filmů pro dospělé Daisy Lee

Vlastním jménem Karolína Urbanová se již před časem nechala slyšet, že na nějaká opatření kašle a celá situace ohledně pandemie jí vzala chuť do života.

"Já si myslím, že ti, co jsou pozitivní a jsou bez příznaků, tak absolutně nemají žádnou koronu. Přijde mi to jako s*ačka, buď někdo příznaky má, nebo nemá. A aby někdo měl příznaky, byl pozitivní a všichni v rodině byli v pohodě, jen ten jeden byl nemocný, když je to tak extrémně nakažlivý, tak to je docela kravina. Protože oni prostě potřebují čísla do počtu, aby mohli dát nouzový stav a lockdown. Já se úplně bojím, že budu mít taky pozitivní test, teď na něj totiž musím," řekla před časem redakci eXtra.cz.

Cílem toho všeho je vakcinace a čipování obyvatel, míní

Daisy Lee si za svými názory stojí a je přesvědčena o tom, že cílem je vakcinace a čipování obyvatel. "Zločinec Prymula se už klepe na provizi od farmaceutických koncernů, a to i za cenu likvidace ekonomiky a zdraví obyvatel," píše se v příspěvku, která na svých sociálních sítích Daisy Lee sdílela.

"Cílem toho všeho je vakcinace a čipování obyvatel. Za pátek bylo prý 8618 nakažených. To by znamenalo okolo čtyřiceti tisíc testovaných za jeden den. Odběrná místa jsou přitom skoro bez lidí. Na všech těchto místech by musely být obrovské fronty od rána do večera," píše se dál v příspěvku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy