Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Daisy Lee o drsném rozchodu: Zbil mě jako psa, těhotnou mě kopal do břicha

Daisy Lee o drsném pozadí rozchodu.
Zdroj: Se souhlasem Daisy Lee / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
rozchod

Hvězda filmů pro dospělé Daisy Lee (24) šokovala své fanoušky na sociálních sítích, kde oznámila, že se opět rozešla s partnerem, se kterým byla i nějakou dobu těhotná. Ve zpovědi popsala pozadí hrůzného rozchodu, kterému předcházelo drsné domácí násilí i výhrůžky smrtí. Známá blondýnka sdílela i několik snímků svého obličeje těsně poté, co ji její ex kopal do hlavy. Z tohoto příběhu jde mráz po zádech.

Daisy Lee je na svém Instagramu velmi otevřená. S fanoušky sdílí i nepříjemné momenty ze svého života, avšak nikdo neměl dodnes tušení, čím vším si známá pornoherečka v posledních měsících kromě potratu prošla.

Drsný a definitivní rozchod

Nedávno oznámila, že se vrátila ke svému ex, na kterého pěla samou chválu. Naopak Matyáš měl svou partnerku nejen často pomlouvat, ale dokonce ji i podvádět, což Daisy tušila. Tentokrát se na Instagramu svěřila, že za zavřenými dveřmi jejich domácnosti prožívala doslova peklo, o kterém se bála promluvit. Dnes už jí ale nic nebrání, protože s Matyášem se nadobro rozešla.

"Už je v prdeli. Skončil nadobro. Teď už vím, co je zač. Já věděla, že mě podvádí, a on ze mě dělal krávu, že dělám scény. Přes všechny nadávky je nejhorší, že ještě ohrozil moje zdraví, protože nejspíš něco chytnul a já začala mít velké bolesti břicha," popsala blondýnka na svém Instagramu, která měla důvodů k rozchodu i nahlášení věci na policii víc než dost.

Zbil mě jako psa, kopal mě do hlavy i do břicha, když jsem byla těhotná

"Jelikož má Matyáš v oblibě si všem stěžovat, vymýšlet si a dělat ze mě psychopata, tak já se musím bránit. Takže mě donutil zveřejnit něco, za co se stydím, ale myslím si, že to aspoň ukáže, že opravdu nelžu. Takže tady mě již pomilionté zbil jako psa a kopal do hlavy. Řval na mě, že mě zabije, a škrtil mě. Při těhotenství mi dal kopačku do břicha a já letěla do skříně. Myslím, že jeho sousedi by to milerádi potvrdili, protože to museli slyšet," uvedla hvězda filmů pro dospělé na síti, kam připojila i několik důkazních snímků, ze kterých mrazí.

Když jsem řekla o těhotenství, on odpověděl, ať to rychle odstraním

Daisy Lee nedávno podstoupila potrat, a to ze své vůle. Nejenže nebyla připravená stát se matkou, ale ještě před otěhotněním si myslela, že je neplodná, jak prozradila nedávno pro eXtra.cz. Stejně tak nebyl na rodičovskou roli připravený ani její ex, který ji k potratu dotlačil, a po náročném zákroku nebyl ani oporou.

"Měla jsem za to, že těhotná být nemůžu. Nechtěli jsme dítě. Když jsem mu řekla, že jsem těhotná, tak mi řekl, ať to rychle odstraním. Bylo mu to jedno, nechal mě v tom a odjel někam pryč."

"Pak mě doprovodil ke dveřím doktora, ne jako podpora, ale aby měl jistotu, že si to fakt nechám vzít. Když pak pro mě přijel, tak mi řekl, ať si nemyslím, že na mě teď bude dál hodný, že už nemám důvod 'simulovat' a nemůžu to už zneužívat. A od té doby už byl jen zlý a začal na mě kašlat," napsala Daisy, která po svém partnerovi chtěla pouze oporu a lásku, jíž se ale nikdy nedočkala.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy