Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Daisy Lee má příznaky koronaviru: Popsala testy, obavy o přítele a mohla nakazit 60 lidí

Zdroj: archiv Daisy Lee
+ Dalších 5 fotografií
Obavy z koronaviru
Instagramová hvězda Daisy Lee se v úterý došla otestovat na Bulovku kvůli obavám z koronaviru. Už delší dobu má příznaky a nemyslí si, že by to byla normální chřipka. Pro eXtra.cz popsala, jak probíhá testování.

Hvězda Instagramu a filmů pro dospělé Karolína Urbanová, spíše známá pod uměleckým jménem Daisy Lee, si v úterý zajela na testování do Nemocnice Na Bulovce Už delší dobu totiž trpí příznaky koronaviru a ačkoli to zprvu brala na lehkou váhu, teď se nemoci obává.

Celou situaci ohledně koronaviru sledujte online zde.

Jak testování probíhá?

"Přišla jsem na Bulovku, kde je postavená červená budka a všichni ti zdravotníci jsou oblečení, jak kdyby letěli na Měsíc. Ti, co se jdou testovat, tam stojí v rozestupech a mají roušky. Ale nebylo jich tam tolik, kolik jsem čekala. Bylo jich pouze deset," popisovala Daisy, jak to na Bulovce vypadá. Karolína samozřejmě dbala na bezpečí ostatních a na Bulovku dorazila v roušce. Jak jí rouška sluší se podívejte do fotogalerie.

Proces testování dle Karolíniných slov netrvá nijak dlouho. "Vzali si ode mě kartičku pojišťovny a občanku. Pak mi dali nějakou tyčinku do nosu a to je všechno. Výsledky testu prý přijdou dnes na telefonní číslo a testy mi platí pojišťovna," vysvětlovala hvězda filmů pro dospělé.

Proč se šla testovat?

Daisy Lee si zašla na testy kvůli tomu, že už delší dobu pociťuje příznaky koronaviru. "Před dvěma týdny jsem se vrátila z hor a dostala jsem chřipku. Jenže po horách jsem běhala polonahá. Pak všichni strašně začali řešit koronavirus, tak jsem si řekla, že nebudu dělat zbytečné drama. Pak jsem ale slyšela příběhy lidí, kteří měli příznaky třeba jenom dva dny a jelikož jsem měla suchý kašel a byla jsem mezi lidmi, tak jsem si raději došla na testy. Příznaky mi stále neodeznívají. Trošku se bojím," řekla s obavami Daisy Lee pro eXtra.cz.

Nakažený přítel a x dalších lidí?

Ze začátku se Daisy o koronavirus moc nezajímala a myslela si, že se nejedná o nic závažného. Sama přiznala, že zúčastnila večírku, kde se nacházely desítky lidí. "Byla jsem na soukromé party na bytě. Takže pokud to mám, mohla jsem tam nakazit třeba 60 lidí. Byla jsem nezodpovědná. Brala jsem to na lehkou váhu," sypala si popel na hlavu hvězda filmů pro dospělé.

"Zřejmě jsem mohla nakazit i přítele. Ten má také příznaky. Bolí ho hlava, svaly a má zimnici. Už to není klasická chřipka. Přítel se šel na Bulovku testovat se mnou. Jsem z toho psychicky vyřízená," řekla Daisy.

Domácí karanténa je důležitá

Karolína dala čtenářům eXtra.cz několik rad, jak by se v době šíření koronaviru měli chovat. "Doporučovala bych, aby se všichni drželi od sebe. Jezte hodně vitamíny a odpočívejte. Člověk má být v karanténě, aby to neroznesl dál, tak bychom to všichni měli dodržovat. Pokud budou všichni chodit mezi sebou, tak to budou dál roznášet," varovala Daisy naše čtenáře.

Související články

Další články