Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Daisy Lee je v maléru, zřejmě jí praskl implantát: Odrazuje ostatní, ať si dekolt nezvětšují

Zdroj: Prima COOL
+ Další 3 fotografie
Plastika
Hvězda filmů pro dospělé je možná v pořádném průšvihu. Daisy Lee se fanouškům svěřila, že má podezření na prasklý implantát. Zároveň varuje, že pokud přemýšlíte o plastice prsou, měly byste to důsledně promyslet. Podle Daisy mohou být totiž velká prsa zanedlouho na obtíž.

Instagramová hvězda Daisy Lee se nikdy netajila tím, že si chce nechat plasticky přifouknout ňadra. Teď má Karolína Urbanová alias Daisy vytoužené čtyřky. Jenže nastaly trable v ráji. Co se stalo?

Prasklý implantát?

Daisy požádala fanoušky na sociální síti o radu. Má totiž podezření, že jí praskl jeden implantát. Bojí se nejhoršího, a proto poprosila ostatní, zda nemají podobné zkušenosti.

"Jak poznám prasklý implantát? Moje jedno prso je měkčí než to druhý," ptala se Daisy.

Varuje před zvětšením

Ačkoli si Daisy vždycky přála velká prsa, nyní se zdá, že už jí tolik nevyhovují. Přiznala, že s tím má samé problémy. Například když se nakloní, tak před sebe nevidí, nesedí jí téměř žádné oblečení, také vnímá problémy při cvičení a navíc nemůže ležet na břichu.

K tomu upozornila, že z velkých prsou mohou bolet záda a zničí vám tělo. "Odděláte si tělo a za rok si to půjdete odoperovat," varuje Daisy Lee. Přemýšlí snad i ona o zmenšení prsou?

Související články

Další články