Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Daisy Lee couvá z války s Rikou a Stanleym: Jsou schopni všeho, mám strach, děsí se

Daisy by měla ráda pojištění na úraz vzniklý při výkonu práce.
Zdroj: se souhlasem Daisy Lee
+ Dalších 6 fotografií

Daisy Lee otočila a vzala zpátečku z rozpoutané války, která panuje mezi ní a dvojicí Rikou Fane a jejím přítelem Stanislavem. Spory trvají už delší dobu, ale vyvrcholily před několika málo dny, kdy právě tato dvojka na Daisy údajně ušila past v podobě policejní razie. Mezi zmíněnými aktéry následně proběhlo několik drsných přestřelek na sociálních sítích, ale Daisy nyní zničehonic ustoupila. Stojí za tím údajně strach o svou osobu!

Pornoherečka Daisy Lee se netají před svými fanoušky s ničím. Na svém Instagramu otevřeně mluví o všem - ať se jedná o kontroverzní témata, věci, které jsou pro ostatní tabu, ale neskrývá ani svoje osobní trable. Jinak tomu nebylo ani v případě sporu, který tahle blondýnka vedla s mladičkou kolegyní z branže Rikou Fane a jejím přítelem Stanislavem. Těmto rozepřím předcházelo několik skutečností, ale poté se rozpoutala doslova válka.

Drsná válka mezi Daisy Lee, Rikou Fane a jejím přítelem

Daisy totiž myslí, že za nedávnou policejní razií, která na její osobu byla uskutečněna, stojí právě Rika a Stanislav. A že to měla být pomsta za kritiku, kterou Daisy zavalila Riku kvůli jejím pletkám s Karlosem Vémolou

"Napráskali mě, celou dobu věděli, jak to dopadne, a nechali ze mě udělat krávu," svěřila se krátce po incidentu Daisy redakci eXtra.cz.

K dvojici se dost ostře, svým vlastním stylem, poté opakovaně vyjádřila ve stories na svém Instagramu a rozhodně si nebrala servítky, jak jsme psali. Daisy například Stanislava, mimochodem svého bývalého kamaráda, označila za “ruskou krysu” a Riku za "malou špínu". 

Daisy ustoupila: stojí za tím strach o její osobu

Mezi aktéry posléze došlo k opakované veřejné výměně názorů a bylo patrné, že situace je skutečně napjatá. Nyní však Daisy zničehonic ustoupila a doslova zařadila zpátečku. “Už jde i o moji bezpečnost. Měla jsem trošku jiný mínění a nikdo z vás by se též nechtěl pohybovat a už vůbec hádat s určitýma lidma, který, dá se říct, nemají vůbec žádnou hranici v čemkoli,” rozepsala se.

Ačkoli Daisy se nebojí snad ničeho, tentokrát učinila pro ni neobvyklý krok, který se snažila fanouškům objasnit. “Jde o víc a hlavní rozdíl mezi nima a mnou je to, že já nemám sklony k násilí a nemám v sobě takovou zlost,” pokračovala dále.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy